Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nyugat meg mindenkit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyugat meg mindenkit a szex, szexuális dolgok? Ezt hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokaktól hallom, olvasom itt, hogy a szexnek milyen jó hatásai vannak. Hogy oldja a stresszt, a feszültséget, boldoggá tesz, önbizalmat ad, és még nagyon sok ilyen dolgot. Meg hogy van akinek segít az elalvásban is a szex vagy m@szturbálás.

Lehet én csinálok valamit baromi rosszul, de én a szextől csak még idegesebb leszek. Igaz még csak 2 partnerem volt, de ha láttam, hogy rövid időn belül szex jön bepánikoltam, a bizonyítás, a feszengés és minden egyéb miatt, én mindig csak túl akartam esni rajta. Szoktam randizni, de ha a férfi elkezd velem flörtölni, és látom, hogy testileg vonzónak talál azonnal jön a pánik és menekülnék. Most van egy férfi akivel eddig 2 randink volt, de már előtte ismertem. Amíg csak ismeretség volt, addig jól elvoltam vele, és szó szerint még meg is tetszett, de megint látom a jeleket és menekülnék… Én nem tudom, hogy mi a frászt csináljak, mert vele igazán szívesen kipróbálnám milyen is ez, mert tényleg, szerintem kölcsönös a vonzódás, de már előre félek, hogy borzasztó lesz mind a kettőnknek, és miattam… 24N



2022. szept. 19. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ne szexelj, mert tényleg rossz lesz! Ne randizz, nem kell neked a szex, nem neked való!
2022. szept. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
Beszélgetni egy normális, értelmes tapasztalt férfivel?
2022. szept. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De fejben nagyon izgat az a sok jó dolog, főleg az orgazmus, nagyon szeretném legalább egyszer átélni, de eddig nagyon rossz tapasztalataim voltak.
2022. szept. 19. 23:50
 4/11 anonim ***** válasza:
1%
Beszéljünk privátba, ne itt a főtéren! :)
2022. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Hát a legelső hogy legyél nyitott és merj belekezdeni.

És ne félj kommunikálni szex közben, mert nem ciki hiába vagy gátlásos vagy félénk. Ha van kommunikáció meg akarat akkor nagyon hamar rájössz hogy mi a jó a másiknak és minden rendben lesz.

2022. szept. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mert így van, simán cdak élvezem a szexet bárhol, bármikor.


A barátnőmnél pont fordítva van, nála a szex az öröm következménye és nem okozója.

2022. szept. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert a szexet élvezni kell, nem bizonyítgatni bármit is.
2022. szept. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Beteg egy világ ez, ahol az emberek nem tudnak egy jót enni, dugni meg beszélgetni.


Hiába mondjuk, hogy ne görcsölj, úgyis fogsz. Inkább oszd meg a pasiddal, hogy te ilyen kis izgulós vagy, legyen veled türelmes és játékos. Orgazmusod remélem egyedül azért van?

2022. szept. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Neked nem a szex a gondod, hanem az, hogy azt hiszed.... illetve nem hiszed, hogy jó csaj vagy. Azt gondolod, hogy a srácok biztos kamuznak. Azon aggódsz, hogy vajon mit fog gondolni, mondani rólad ha már lekerül a bugyid, és vajon megfelel-e a puncid látványa nekik. Na ez a gond. Ahelyett, hogy elfogadnád, hogy egy általad választott srác, akinek te is be jössz kíván téged és tetszel neki. Nem az a lényeg, hogy vadítóbb legyél mint Maya Gold a Való Világban, hanem az, hogy végre együtt vagytok, amire mind a ketten vágytok. (De megkockáztatom, hogy vadítóbb vagy ott és akkor bárkinél annak a srácnak a szemében és csak ez számít.)

Értem?

2022. szept. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínleg önbizalom probléma, még nem annyira fedezted fel a saját szexualitásodat, illetve jó partner is kell ehhez.


Vannak erről könyvek is, amik segíthetnek.

2022. szept. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!