Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki szokott itt szexchatelni:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szokott itt szexchatelni: van rá egy (vagy több) fix partneretek, vagy alkalmi, ha éppen úgy alakul valakivel?

Figyelt kérdés
Korotok, nemetek?
2022. szept. 17. 22:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

#18 Ismerős...😅😃

Élvezetes egy igazán jó levelezőpartner, élvezetes egy igazán jó levelezőpartner, csak igen szívás a későbbiekre nézve...😅😂😅

2022. szept. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
#21 pont így van :)
2022. szept. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Mi lenne a szívás? Ha az a partner eltűnik? 😄 Mert azzal egyetértek.
2022. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül eltűnik, csak valamiért abbamarad a beszélgetés, vagy abba kell hagyni, akár közös megegyezés alapján. Én még sosem tűntem el szó nélkül, és nekem sem tűnt még el szó nélkül senki. A szívás pedig az, ha egy ilyen után vagy "be kell érned" azzal, aki van helyette, de messze nem üti meg az előző által magasra tett mércét, vagy pedig inkább nem is csinálod már senkivel, pedig akarnád, de tudod hogy jobb már nem fog jönni, rosszabbal meg őutána már nem akarod beérni :)

#18 voltam, és 22.

2022. szept. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hanem ha valóban olyat talál az ember, akkor később már mindben azt a szintet keresi. Akaratlanul is, de másabbat már nem tud élvezni.
2022. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a 25.jobban megfogalmazta 2 sorban, mint én a kisregényemben, köszi :)
2022. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Így már értem, és egyet is értek. :) Bár az én esetemben inkább az történt, hogy nagyon élvezetes volt a dolog, aztán a leányzó szó nélkül eltűnt.
2022. szept. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!