Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor nem volt jó a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor nem volt jó a szex?

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk egymással, már kb 1 éve húztuk... és végül megtörtént... elég hamar elment... akkor úgy nem beszéltünk róla... de, nem úgy tünt mint akinek nem volt jó...megkérdeztem másnap( mert kiváncsi voltam) h megismételné -e velem a történteket... válasz: "érdekes volt "és egyéb okokra hivatkozva lerázott...( most lettek eleg nagy gondjai).. így leírva eleg egyértelmű.. de pont ezert nem akartam vele.. mert tudtam vagy is inkabb féltem hogy ez lesz :( így a baratsagnak is lottek :(

2022. aug. 30. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Tanulság : bírj a véreddel és jobban becsült a barátaid.
2022. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak zavarban van mert gyorsan elment. Nem tudhatjuk. Ha van alkalmad kérdezd meg hogy mi az ami zavarja.
2022. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Hány ilyen Macska Jancsi lesz még az életben...
2022. aug. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Amúgy sincs sok önbizalmam... ezt tudja ő is.. így ez most egy kicsit rosszul érint... de ahhoz képest hogy ha a közelébe voltam már arra felizgult.. most meg azt irja "érdekes volt" elég rosszul esik...pont ettől féltem hogy ez fog történni... ez tényleg egy tanúlság.. a legjobb fiúbarátoddal soha ne feküdj le.. még akkor sem ha megegyeztek dolgokban, mert az egyik fél mindig sérűl:/
2022. aug. 30. 23:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem tetszett neki. A szex, nem a barátság.

Miért lőttek? Ha tetszett volna, annak úgy is vége lenne.

2022. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Hat ha mar hamar el is ment, azert meg lecophatott volna teged,hogy neked is jo legyen!
2022. aug. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5. Igazad van, ez egy teljesen jó meglátás :)



6. lány vagyok

2022. aug. 30. 23:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lett volna jo, akkor nem ment volna el olyan hamar... Lehet csak a szitu miatt viselkedik igy, tudja O is, hogy szo szerint elb@sztatok a baratsagotokat.
2022. aug. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lássuk hogy is van ez? Te vagy önbizalomhiányos, a srác egy gyorstüzelő, és még te kérded milyen volt a szex? Ne tapadj! Talán csak nem akar kötöttséget!Ha kellettél volna neki, lett volna ismétlés is, de lehet csak a gondok miatt hanyagol. Ezt neked jobban kellene érezned.
2022. aug. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Lehet csak szégyenlős és fura volt haverral.
2022. aug. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!