Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor nem volt jó a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor nem volt jó a szex?

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk egymással, már kb 1 éve húztuk... és végül megtörtént... elég hamar elment... akkor úgy nem beszéltünk róla... de, nem úgy tünt mint akinek nem volt jó...megkérdeztem másnap( mert kiváncsi voltam) h megismételné -e velem a történteket... válasz: "érdekes volt "és egyéb okokra hivatkozva lerázott...( most lettek eleg nagy gondjai).. így leírva eleg egyértelmű.. de pont ezert nem akartam vele.. mert tudtam vagy is inkabb féltem hogy ez lesz :( így a baratsagnak is lottek :(

2022. aug. 30. 22:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
20%

Szia. Én szívesen ismerkednék veled😊


37F

2022. aug. 31. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsilány, szerintem pont rosszul látod. Pont ő látja az igazat és nem te. Nem ott volt a gond, hogy vajon milyen voltál az ágyban hanem azzal, hogy ő milyen volt. Hamar elsült és most ő az aki pironkodik emiatt. (Direkt nem azt írtam szégyenli.) Szóval ő aki téged az orgazmusig nem vagy alig tudott eljuttatni és most nem büszke erre.

Azt hiszem ne magadban keresd a problémát, hanem ebben. Ültesd le és beszélj vele erről. Ha vágysz rá, akkor ismételd meg vele. Ha meg nem akkor nem.

Ne álltasd magad a "barátság" szóval. Mert te vonzódsz hozzá és most is letolnád a bugyidat ha lehetne. Ez a barátság dolog csak egy mankó amiben bízol, de igazából azt akarod, hogy a szádban is végre elélvezzen a srác. Menj beszélj vele, de ne messengeren, mert ilyenről nem fog írni.

2022. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!