Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok melyik eszközzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik eszközzel alegjobb illetve próbálnátok ki a fenekelést ezek közül ?

Figyelt kérdés

Ezek az eszközök közül ha van tapasztalat melyik volt a kedvenc illetve ha nincs melyikkel próbálnátok ki ? Személy szerint ezekkel izgat a legjobban ha adnék egy csajnak, kíváncsi vagyok a másik oldal mit gondol :)


Nem véresre meg maradandóra, de nem is nyom nélkül, kb egy pár napig tartó nyomot hagyva és úgy hogy közben elég fájdalmas :)


2022. szept. 15. 20:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A lovagló pálca jó


A vessző az rosszabb mint a nádpálca főleg ha friss nyesés


USB kábel egy igazi g.ci


A tenyér bemelegítésre jó


A nadragszíj nem volt a felsorolásban na az még megtud izzasztani főleg ha egy katonai bőr szíjról van szó


De a kedvencem az a lovagló és náspálca


N28

2022. szept. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%

Én tenyérrel szoktam a barátomat elfenekelni.

Szerintem tenyérrel a legjobb.Szép piros popsit lehet vele varázsolni.Próbáltuk fésűvel is,de valahogy hianyzik a bőr közvetlen erintése.Vessző még nem volt.

23l

2022. szept. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: fűzfa- és mogyoróvessző, lovaglópálca a legfájdalmasabb! A felsorolásból kimaradt a fakanál, pedig az se egy kíméletes eszköz!
2022. szept. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!