Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok melyik eszközzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik eszközzel alegjobb illetve próbálnátok ki a fenekelést ezek közül ?

Figyelt kérdés

Ezek az eszközök közül ha van tapasztalat melyik volt a kedvenc illetve ha nincs melyikkel próbálnátok ki ? Személy szerint ezekkel izgat a legjobban ha adnék egy csajnak, kíváncsi vagyok a másik oldal mit gondol :)


Nem véresre meg maradandóra, de nem is nyom nélkül, kb egy pár napig tartó nyomot hagyva és úgy hogy közben elég fájdalmas :)


2022. szept. 15. 20:57
A kérdező szavazást indított:
Lovagló pálca
USB kábel
Vékony faág-vessző
Tenyér
21 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
USB kábel? 🤨
2022. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Usb kabel😂😂

Aztán a végén feldugod, és rácsatlakoztatsz a hálózatra?😱😂

2022. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
USB kábel csak is. Aztán feldughat egy pendrivot is.
2022. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Vagy a kéz vagy a mogyoró vessző.

A kéz azért mert akkor néha belemar, bele szúrja a körmeit, erősebben üt, gyengébben, sokkal jobban érzem az embert.

A mogyoróvessző meg a legfájdalmasabb számomra, azzal lehet meg nevelni engem (brat szub vagyok). Ha a vessző előkerül tudom hogy nem lesz kegyelem, szóval ennek is megvan a hangulata

2022. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Végül is hülyeség volt USB-t írni, szimplán csak vezeték vagy kábel. Csíp rendesen :D
2022. szept. 15. 21:11
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vessző
2022. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És kipróbálnátok vagy tapasztalat is van ? Pl ez a kedvencem mert nagyon fáj, vagy elviselhető még stb
2022. szept. 15. 21:14
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem te váálasztasz, hanem mindig akit fenekelnek! Ha egyik se, akkor mi van?
2022. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%
Egy jó tanács: amíg kézzel nem megy addig ne akarj semmilyen eszközt használni! Nem az eszköz éri el a célt hanem a kéz ami tartja...
2022. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Tenyér. Csapja bátran, ne kíméljen. :-P

N

2022. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!