Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért cicomázza magát agyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért cicomázza magát agyon mindenki aszerint, hogy mi kell a férfi szemnek? A férfiak mit tesznek? Persze, ilyenkor szokott jönni a válasz a nő társaimtól, hogy "én magamnak akarok tetszeni, magammal szemben elvárás"...

Figyelt kérdés
Persze.... Állandóan festett körmök, melltartó nélkül az utcán, félig kilátszó mell és fenék, kötelező intim szőrzet eltávolítás, és még így sem vagy elég jó, mert "milyen lehet a másikkal a szex" gondolja magában a pasi. Alap, hogy 10-50 partnered van nőként is, a pasik meg járnak fizetős csajokhoz is. Aztán egy ilyenhez fogsz később hozzámenni, ha szerencséd van, már kiélte magát, ha nincs, akkor majd melletted is lesz másik nője. Miért csinálják ezt önként a lányok? Én annyi kérdést hallok az ismerősöktől, hogy miért akar minden pasi csak szórakozni meg hazudnak, stb. Ha meg össze jövök valakivel, akkor az hosszú kapcsolatban is kérdezi és elvárja tőlem is, pl hogy te miért nem fested magad minden nap, miért veszel fel melltartót, nem baj, ha látják az utcán a bimbód, az kell a férfi szemnek stb. Ha nekem meg az nem jó, mert úgy szeretnék élni, ami nekem tetszik, akkor meg kritizálnak. Nőtársak is!!
2022. szept. 15. 12:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Valaki régen nagyon megbántott és minden mondatod általánosítás. Hogy lehet így téged komolyan venni szerinted?


Igen, vannak nők akik vaak a pasinak akarnak megfelelni mert kicsi az önbecsülésük de rengeteg olyan van ki csak magának akar megfelelni és jo erzes működömben és beállított hajjal krumplit pucolni

2023. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!