Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok számotokra mi lenne az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok számotokra mi lenne az elvárás ilyen téren?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy a nőknek ugye sokszor nem megy olyan gyorsan a behatolás rá való felkészülés mint a férfiaknak. Mármint koránt sem vagyok szakértő, ezért kérdezem. Tehát vegyünk egy olyan esetet pl, hogy a férfi meglátja a párját egy csinos fehérneműben, nyilván neki erre feláll a farka, mondjuk két némi mocskos beszéd elhangzik, 1-2 csók, ettől már ő teljesen felizgul, és adott esetben az ő részéről már készen állna a behatolásra, igaz? Tegyük fel hogy ő már pucér volt, csak félrehúzná a párja bugyiját és részéről már mehetne is. Ezen felül a vetkőztetés, csókolózás, simogatás, szopás, 69, stb, ki mit szeret, az már csak ráadás, és vágyfokozás, de egy gyors menethez nem kötelező. Na most nézzük ezt fordítva, egy nő meglátja a párját kijönni a fürdőszobából egyetlen a dereka köré tekert törülközőben. Ez izgatja, akár el is kezd már ekkor nedvesedni, elkezd “flörtölni” a párjával, csókolóznak, a párja levetkőzteti őt, stb. Elvárás volna, hogy a nő ekkor már készen állna, és macera még csókolgatni, simogatni, esetleg a csiklóját izgatni, melleit izgatni, egyéb erogén zónákkal foglalkozni, és csak aztán lehetne behatolni?

Lehet ez most nagyon össze-vissza lett így, és az alapvető gondolatom nem jött át.😅

Szóval én mindig simogattam a saját csiklóm szopás közben, hogy amint a srác elér arra a pontra, hogy szeretné betenni, és úgy elmenni, akkor én is készen álljak már erre testileg. Én sosem kértem, hogy ő kényeztessen még előtte, mert nem akartam váratni, ő elélvezett bennem, aztán én még kicsit simogattam a csiklóm és én is elmentem, kivette és kész. Ezek a tapasztalatok egy sráccal voltak, ami nem volt komoly. Most viszont van egy férfi akivel a randizásunk odaért, hogy eljött a “valami több mint egy csók” ideje, és nagyon szeretném jól csinálni. Szóval remélem valamennyire érthető volt, és esetleg tudtok segíteni, mert nagyon szeretnék elmenni én is valaki más által, de aktus közben sajnos nem megy, plusz problémát pedig nem szeretnék ezzel okozni a partneremnek. A hétköznapi életben is frwutrál ha valaki valamit csak miattam csinál… 21N (a válaszokat előre nagyon köszönöm, és segítséget szívesen fogadok privátban is, viszont intim képet, és ajánlatokat nem szeretnék kapni)



2022. aug. 30. 23:42
 1/10 A kérdező kommentje:

*behatolásra, még némi

Elnézést, ezeket elírtam.

2022. aug. 30. 23:50
 2/10 Cpt_Obviously ***** válasza:
100%
Nyalás fontos, én mindig ragaszkodok hozzá, hogy nyalhassak, nekem azzal teljes az élmény, mindig megpróbálom élvezésig nyalni és ujjaznai a partnerem, néha nem megy de akkor is pár percet tuti lent vagyok, vagy ugyanez 69-ben, de a puncitól a cicikig végig látni a test ringását csodás
2022. aug. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
egy szó: előjáték
2022. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Talán ez a fickó tapasztaltabb/ figyelmesebb lesz, de ilyeneken ne agyalj! Viszont fontos a szex közbeni kommunikáció, nem baj ha irányítasz, ha tudod neked mi a jó. Ha a faszinak van egy csepp agya, nem bánja, sőt! Ja, és ha már leszoptad, alap lett volna hogy kinyal, ez jelzi mennyire önző volt.
2022. aug. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Hát az a pasi nagyon önző volt. Az volt a lényeg hogy ő elmenjen. Aztán hogy neked is jó legyen leszarta konkrétan. Simogasd magad ha te is elvezni akarsz.. remélem az új pasi figyelmesebb lesz veled es neked is jot akar majd. Hagyd hagy nyaljon ki és ne magadat simogasd hagy csinálja ő.
2022. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne legyél ilyen pánikban. Egy normális kapcsolatban nincsennek elvárások, hanem jóesetben kedves megértő emberek vannak, akik nem várnak emberfeletti tökéleteséget a másiktól. Viccesen kedvesen, mindent meglehet beszélni, ki mit akar, tud, vagy nem akar, nem tud. Szóval ezeket szerintem simán meglehet beszélni kötetlenűl, mellébeszélés nélkül. Persze ehhez az is kell, hogy a kapcsolat elérje azt a testi lelki intimitási szintet, ne idegen emberek szexeljenek.
2022. aug. 31. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Volt olyan barátnőm aki úgy lerendezett orálisan hogy már nem is volt szűkségem a szexre.
2022. aug. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Szeresd és értékel magad annyira, hogy megkéred rá kényeztessen egy hosszú előjátékkal. Vagy akár megkéred hogy elégítsen ki a kezével, a a szájával, olyan módon amikor nem kell semmit tenned csak élvezni hogy foglalkozik veled :)
2022. aug. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te túlságosan is meg akarsz felelni a partnerednek.

Egy szopás nem olyan nagy bűn, (nők részéről) mindenki szereti és jól is fogadja az ember, csak kicsit kényes a téma, hogy mondod neki gyere vágyok egy szopásra...

Mondjuk valahogy ki kell fejezni magunkat, meg jó dolog szopni, de élőben kicsit kínos tud lenni a téma.. Ezzel csak én vagyok így egyedül vagy más is?

Szerintem fogadd el magad nőként! Cici , Punci Ez izgató egy férfi számára és erre vágynak. Nem mindenki, de azokat a meleg kategoriába sorolom... Aki nőre vágyik az normális, viszont a melegeket is megértem....

Kevés tapasztalatom van a csajozással kapcsolatban, még nem jött össze és akinek nem jön össze az vágyakozik rá, és hát tud nagyon kanos lenni az ember , ha nincs nője. Ha a szerelem megvan és izzik a levegő kívánjátok egymást az nagyon jó tud lenni... Kívánom, hogy sokak megtapasztalják az igaz szerelmet!

2022. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kissé fura elképzelésed van egy párkapcsolatról, ha úgy gondolod, hogy neked szolgáltatni meg megfelelni kell. Miközben az egy magátolértetődő dolog, hogy a párok örömmel vannak tekintettel egymásra, főlleg egy ilyen örömteli könnyed témában, ami ezer féle képpen megoldható, megbeszélhető.
2022. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!