Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért cicomázza magát agyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért cicomázza magát agyon mindenki aszerint, hogy mi kell a férfi szemnek? A férfiak mit tesznek? Persze, ilyenkor szokott jönni a válasz a nő társaimtól, hogy "én magamnak akarok tetszeni, magammal szemben elvárás"...

Figyelt kérdés
Persze.... Állandóan festett körmök, melltartó nélkül az utcán, félig kilátszó mell és fenék, kötelező intim szőrzet eltávolítás, és még így sem vagy elég jó, mert "milyen lehet a másikkal a szex" gondolja magában a pasi. Alap, hogy 10-50 partnered van nőként is, a pasik meg járnak fizetős csajokhoz is. Aztán egy ilyenhez fogsz később hozzámenni, ha szerencséd van, már kiélte magát, ha nincs, akkor majd melletted is lesz másik nője. Miért csinálják ezt önként a lányok? Én annyi kérdést hallok az ismerősöktől, hogy miért akar minden pasi csak szórakozni meg hazudnak, stb. Ha meg össze jövök valakivel, akkor az hosszú kapcsolatban is kérdezi és elvárja tőlem is, pl hogy te miért nem fested magad minden nap, miért veszel fel melltartót, nem baj, ha látják az utcán a bimbód, az kell a férfi szemnek stb. Ha nekem meg az nem jó, mert úgy szeretnék élni, ami nekem tetszik, akkor meg kritizálnak. Nőtársak is!!
2022. szept. 15. 12:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Oké
2022. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Általánosítás, általánosítás, általánosítás, miért van ez?

Összefoglaltam rövidebben a kérdésed.

2022. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem általánosítás! Hanem kb 80% a 20-hoz!!! Nekem minden pasim ezt csinálta, a korábbiak kevésbé és a mostani sokkal jobban! És én csakis kizárólag komoly kapcsolatban voltam. A barátnők közül jó ha egy-kettő boldog ilyen értelemben. De ők vallásos pasit választottak, az egy más világ.
2022. szept. 15. 13:03
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nincsenek ilyen elvárásaim a párommal kapcsolatban. Úgy öltözzön, úgy viselkedjen, ahogyan jól érzi magát. A smink meg a rúzs sem áll jól minden nőnek. Értem a felvetésed és jogos is.
2022. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha van egy párod és állítólag szereted,akkor mi a jó büdös francot érdekel az,hogy más mit csinál? 🤔
2022. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4-es.

5-ös --> Ahogy a kérdésemben benne is van a válasz, azért mert tőlem is elvárják azt, amik mások csinálnak. Igen és szerettem már a legelején is a barátomat feltétel nélkül, mindegy hogy milyen teste van, vagy éppen már régen volt fodrásznál, de ő meg elvárja tőlem is, amihez mások önként hozzá szoktatták, még a szexben is. Aztán jönnek az ilyen kérések, hogy az arcodra verhetem stb.majd itt a gyakorin, ha valaki kérdezi, hogy miért akarják ezt a srácok, akkor jön a válasz, "én szeretem, ha az arcomra verik". Persze..., te szereted. Nem azért mert ezzel kiszolgálod a pasikat, egyenesen még neked jó, mikor a fejedre élveznek. Aztán valaki, aki meg csak trimmelni akar punciszőrt, az meg már egyenesen igénytelen. Igen, az a nő az én értelmezésem szerint úgy igénytelen, hogy nincs igénye arra, hogy totál nem higiénikus legyen a puncija, csak mert ma tévesen pont fordítva értelmezik az intim higiéniát

2022. szept. 15. 17:01
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi nem mozog, nem eszik normálisan, nem törődik magával, ugyanúgy nem fog jól kinézni, a műköröm, hajfestés, plasztika stb. meg a legtöbb férfit nem mozgatja, a nők mániája. Az idomkirakás meg olyan, hogy a csajok is hamarabb észre vesznek egy extravagáns férfit, mint egy szerényebbet.
2022. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nekem az tetszik, amit a pasik csinálnak, edzés, stílus, egy karakter. A nők meg díszpintyek valami őrült versenyen, és durván szexuális kiszolgálással. Engem messziről senki nem vesz észre. Ha közel jönnek és tetszik nekik az arcom vagy az alakom, akkor kedvesen megnéznek vagy köszönnek is. De van amelyik majd elüt, ha átmegyek a zebrán, mert a túloldalt egy "forrónadrágos" csaj van, aztán azt kell bámulni félig a kocsiból kihullva
2022. szept. 15. 17:37
 9/21 anonim ***** válasza:
Tehát a bajod az hogy irigy vagy ezekre a nőkre, mi férfiak meg szidhatnánk a konditerembe , heti rendszerességgel fodrászhoz járó, feszítő embereket, ugyanaz a kategória amit te leírsz a nőknél, ugyanúgy a külsőségekből merítkező, önbizalmat szerző, nők meg férfiak által elismertnek látszani akaró emberek, de aki nem ilyen férfi max kiröhögi őket, nem gyűlölködünk, mindenki úgy b__za el az életét ahogy akarja.
2022. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz 9-es. Jól leírtad. Egyáltalán nem vagyok rájuk irigy, hanem én is azt gondolom, hogy úgy b@$$zák el az életüket ezek a lányok, ahogy akarják. Viszont az a baj, hogy kiröhögni nem tudom őket. Ez a különbség, ami neked megy, az nekem nem. És hogy miért? Mert én egy nő vagyok, nem férfi, én sokkal jobban vágyom rá, hogy legyen egy társam, mint ti. (Nem, nem társfüggő vagyok, nem azt akarom, hogy mindig legyen mellettem valaki, és mindegy hogy ki, hanem egy "klasszikus nő" vagyok.) Külön kell rajta dolgoznom, hogy nőként ne érezzek/gondoljak olyanokat, hogy nem becsülnek meg, ha nem kurvulok el, és szeretnék valamikor gyereket is. És amíg a gyerekkel leszek és munkába nem tudok eljárni, ne csaljon meg majd a férjem és ne hagyjon ott a pic$@ba majd a gyerekkel. Ahogy le is írtad, nálatok nem jellemző az egymás elleni gyűlölet, egyszerűen leszarjátok egymást. Na, ha engem azért kritizálnak, mert nem dobom ki a cicim, akkor azon sajnos nekem még dolgoznom kell, hogy le tudjam szarni és legyen elég önbizalmam hozzá, hogy ne csak felválljam magamat, hanem boldog is legyek így, mert hogy a tőlem jó 10 évvel idősebb pasik azok, akik úgy viselkednek velem, olyan korrektul próbáltak volna ismerkedni, hogy azt érzed, hogy nem érdekel semmilyen másik nő, mert te magad számítasz valamit úgy ahogy vagy. De én a korosztályomból szeretnék választani. De ha szexbabának szeretnének használni, vagy "na jól van, eljött az idő, hogy feleséget keressek, ő van most mellettem, jó lesz", akkor ugye megérted, hogy nem tetszik, amit a nagytöbbség "diktál" és elvárásokat szül. Az emberek nagy részét ma simán madzagon lehet húzni, anélkül hogy belegondolnának bármibe is, hogy azt lehet akár máshogy is.
2022. szept. 15. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!