Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az ha egy fiú nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha egy fiú nem vágyik arra hogy minél több lánnyal legyen?

Figyelt kérdés

Én komoly kapcsolatra vágyom, kalandokra, rövid semmitmondó kapcsolatokra nem. Meg a bulizás, ivás sem az én világom.

Normális ez?

22 éves vagyok.


2022. szept. 14. 21:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%

Az hogy erre vágysz az furcsa.

A tesztoszteron és a biológiánk arra ösztönöz minket, hogy minél több nővel szexeljünk és szórjuk a magjainkat.

Ennek ellenére emberek vagyunk és nem állatok, szóval egy intelligens férfi ezt tudja magában kontrollálni és alkalmazkodni a monogám társadalmi berendeződéshez.

De attól az még furcsa, hogy a belső vágyad nem azt diktálja, hogy minél több nővel legyél...

2022. szept. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én se vagynék másra ha a barátnőm jó lenne a szexben, de a puszta szexuális igények miatt szívesen lennék olyan nővel aki játékosabb, bevállalósabb az ágyban.
2022. szept. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb poszt amit valaha olvastam itt 😂😂😂
2022. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!