Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az ha egy fiú nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha egy fiú nem vágyik arra hogy minél több lánnyal legyen?

Figyelt kérdés

Én komoly kapcsolatra vágyom, kalandokra, rövid semmitmondó kapcsolatokra nem. Meg a bulizás, ivás sem az én világom.

Normális ez?

22 éves vagyok.


2022. szept. 14. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy lánynak vonzó lehet hogy nem akarod előtte megtöcskölni a fél világot!
2022. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Csicuki ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális csak kell hozzá egy erre vevő partner.
2022. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te így akarod élni az életed, teljesen rendben van. Ettől önmagában viszont még nem lesz csajod. Állítólag kölcsönös szimpátia, vonzalom, vágy is szükségeltetik hozzá. Az meg nem teremtődik meg csettintésre attól hogy "rendes fiú vagyok kérem" kijelentést tesz valaki magáról.
2022. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

Komoly kapcsolatra vágysz és fiúnak hívod magad! 😂😂😂

Gratulálok

2022. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Általában az emberek csoportban tesznek fel ilyen fogyatékos kérdést, az önbizalomhiányos, lúzer, szűz, kispötsű, mamahoteles kis fiúcskák.
2022. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem normális, de ölelés, mert így nekünk több jut! :)
2022. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek maradj is ilyen! Ma már minden férfi egy szánalmas kis pöcs, akinek valami komoly gondjai lehetnek amiket azzal akarnak kompenzálni, hogy mindenkit meghágnak...

Nekem meg nem szimpatikusak azok a férfiak akik minden nőnek lazán betennék, szerintem ez igénytelenség...

A te korodban ritka az ilyen sajnos, de hidd el, hogy jól fogsz te még ezzel járni mert egy értékes kapcsolatot fogsz tudni kialakítani ami nem csak a szexről szól (idővel a szex úgyis rosszabb lesz valamivel aztán ilyenkor ezek mindig szakítanak, mert ennyi a kapcsolatuk alapja). Számít a szex de nem az a legfobtosabb egy tartalmas kapcsolatban. Remélem megtalálod az igazit, és ne hallgass az ilyen semmit mondó gyökerekre.

2022. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

#7-es

Tévedsz! Tökéletes együttélésben vagyok egy hölggyel, és még kettővel kiegészítem a nemi életem, mert a szex mindig jó, ha kívánja valaki. Az élettársamnak nem kell,(klímax) megkapom máshonnan! Ezért csak nem szakítok vele!

2022. szept. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Ezt nevezik monogámiának! Bár valóban az jöhet le, hogy kétségbeesésedben bármit megtennél hogy egy lány végre szeressen, még az életed végéig is elég lenne, de ha "kapós" lennél, ha válogathatnál, jó eséllyel minden lányt megdugnál. Persze talán tényleg az igazira vársz, akivel örökkön örökké szerelemben élnél.
2022. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem baj. Maradj ilyen és ne engedj a társadalmi nyomásnak.
2022. szept. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!