Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izmos, jóképű fiúval jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos, jóképű fiúval jobb szexelni meg kapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
Nekik a farkuk is nagy általában?
2022. szept. 13. 20:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

6

20 centissel... hát grat

2022. szept. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik
2022. szept. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
akkor miért írtad azt?XD
2022. szept. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#6 Persze. Sörhasúnak 20 cm, igaz hogy a zsír a szemérem csontra is rakódik, ami azt eredményezi hogy a zsír a centikből is elvesz, de beszéljetek hülyeséget, ezen az oldalon belefér.
2022. szept. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Egy új audival jobb járni mint egy szakadt zsigulival?

Hat valszínű,ha fent tudod tartani.

Egy izmos jóképú pasit nehezebb megtartani mint egy kövér ,szuszogós ,csoszogósat,vagy egy csontkollekciót.

Aztán a te döntesed hogy mit miért szeretsz ,vagy mi kell neked,és miről mondasz le.

A farokméret meg nem függ a testalkattól.

33N

2022. szept. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%

Én misszionáriusban imádom tapogatni a szerelmem izmait, a combját a karját, nagyon nagyon felizgat.

De volt már 110 kgs párom is, vele is élveztem. De egy izmos test az azért ad egy pluszt, főleg amikor megfeszül közben, ahh..


Maga a kapcsolatban nekem nem számít a kinézet, de nem tagadom eddig mindig "feljebb fejlődtem" és imádom mutogatni a jóképű páromat az exeim előtt akik nem néznek ki olyan jól. De ez nem tudatos inkább ösztönös.


26L

2022. szept. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16

Jó beteg lelkű némber vagy te. Az ex azért ex, mert lezártad. Sajnálom azt a csávót, aki azért kell neked, hogy az exeidnek mutogasd. Szánalmas.

2022. szept. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16 és farokból mekkora kell?
2022. szept. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!