Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok a jóképű, vonzó, menő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a jóképű, vonzó, menő fiúkkal milyen kapcsolatban lenni? Mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Miről szoktatok beszélgetni, milyen témáitok van?
2022. júl. 21. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez személyisegfüggő.
2022. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
5 éve vagyok együtt egy ilyen sráccal. Mivel énis elég hangos csaj vagyok nekem is olyan jött be aki szintén hasonló tipus mint én. Nekem a dumája és a humora volt a nyerő. Olyan mint én csak férfiba. Sose csalt meg. Megadjuk a kellő szabadságot. Ha menni akart volna már rég meg tehette volna. Mindenről el tudunk beszélgetni. A vonzó, menő pasik nem egy külön faj. Szimplán sokuk rá érez az emberekre. És azért mert ilyenek még nem jelenti azt egyből, hogy megcsal és megdug csak. 3 évig jártunk. 1 évig jegyesek voltunk, most meg huszadikán 1 évesek leszünk. Pedig én nem az a tipik vonzó csaj vagyok
2022. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

#2


akkor ott valami gáz van


nagyon vonzó pasi nem azzal a tipik vonzó csajjal



lehet, hogy a te szemedben nagyon vonzó a pasi és jól el tudtok beszélgetni, de ez nem azt jelenti, hogy a nagyon vonzó nőknél is kapós

2022. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Teljesen személyiségfüggő. Egy átlag pasas ugyanúgy lehet kicsapongó, skalpvadász ahogy egy jóképű pasi is hűséges, megbízható.

Tanács az élethez: ne a külső alapján ítéld meg az embereket!

2022. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#3-as. Hidd el én mikor megismertem őt rohadt vonzó volt más nőknek is. A mai napig is az, mert látom, hogy néznek rà meg mennyi nő lájkolgatja. Mikor megismertem őt már akkor is oda voltak érte. Attól, mert egy kevésbé vonzó nővel (velem) jött össze még nem fog veszíteni a vonzerejével. Ő a külsőjével hódított főleg régen. Én meg a belsőmmel. Ettől még ronda nem vagyok, mert igenis szépnek tartom magam, de nem a mai tucatlányok mellett akikért oda vannak.
2022. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

#5


akkor szerencsés genetikával áldotta meg a sors... de ez nem azt jelenti, hogy tud is csajozni


valami más lehet ott


milyen belsőddel?

2022. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 neked mégis most mi a gondod? Annyira hihetetlen, hogy egy férfi tud csajozni, jóképű és normális mégis egy átlagosabb csaj mellett kötött ki? Nem kell szerintem bizonygatnom tud e csajozni vagy sem. Jelenleg meg már nem is kell neki csajoznia szerencsére. Szóval mi olyan hihetetlen?
2022. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

#7


te nem érted a felvetést


ha az ember vajas kenyéren él, miközben kaphat steak-et is, ott valami van a háttérben



te bizonygatod itt nekünk, hogy milyen jó a vajaskenyér, miközben a másik kaphat steak-et, de mégsem kell neki


én meg erre: szar van a palacsintában


te meg erre: mi a szar gondod van?

2022. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kinézet, olyan szempontból, hogy 10/10-es legyen, mondjuk az első 2-3 hónapban izgalmas.


Utána úgyis "ráunsz", na nem teljesen, de lesz olyan, akit vonzóbbnak látsz, ha mást nem, akkor a barna göndört, mert az egyenes szőke unalmas, és tsai.



Ha házasságban gondolkodik az ember, akkor sokkal többet számít, hogy tudtok-e minőségi időt eltölteni, jó-e a kapcsolatdinamikátok, megfértek egymással, kompatibilis az életvezetésetek, hogy jó-e a szex, tudtok-e beszélgetni, sorolhatnám.


Ha találsz egy 7-est, akiben ez mind megvan, hidd el, nem fog érdekelni, hogy van szebb csaj. Majd ha nagyobb leszel, megérted :)

2022. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Egy nőnek 5 elvárása van egy férfitól.


1. Magabiztosság

2. Nagy farok

3. Magasság

4. Higénia

5. Humor


A többi nem számít. Lehetsz ronda, dagadt, buta, szemét, csóró, csak az említett 5 dolog legyen meg.

2022. júl. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!