Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet annak az oka, hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak az oka, hogyha egy abszolút jóképű 25 éves férfi nem tud senkivel szexuális kapcsolatot létesíteni, pedig próbálkozik?

Figyelt kérdés

Honnan tudom, hogy jóképű?


Tettünk fel róla (az engedélyével) a Photofeeler nevű oldalra képeket, úgy beállítva, hogy 18-34 közötti nők értékelhessék.


Ez az oldal úgy működik, hogy 4 fokozat közül lehet értékelni 3 kategóriában (smart, trustworthy, attractive) a fotókat. Lehet adni 0-2.5 pontot, 2.5-5 közti pontot, 5-7.5 közötti pontot, valamint 7.5-10 közötti pontot és az oldal aszerint súlyozza ezt, hogy milyen gyakran adott a pontozó magas vagy alacsony pontot (ha mindenkit szigorúan értékel, akkor kicsit többet érnek a pontjai, fel lesznek kerekítve, míg ha mindenkit magasra értékel, akkor kicsit kevesebbet érnek a pontjai)…


Az összes képével az átlag eredménye a következő:


Smart: 7.7

Trustworthy: 7.6

Attractive: 8.9


(Mi átlagoltuk, nem az oldal)


Amin egy képen a legtöbb értékelés van (47db) azon az első kettő pont megegyezik az átlaggal, az attractive az meg 9.1.


Az összes képen 8 és 10 között kapott az attractive kategóriában, de többen van 9 felett mint alatta.


Ezenkívül kitettünk a Redditre is képet az “égess be” subredditen és ott is főleg pozitív kommentek jöttek, többen azt írták hogy túl jól néz ki ahhoz, hogy beégessék, nem találnak rajta olyan felületet amit lehetne cikizni…


Egy harmadik oldalra is kitettünk képet, ott 21 ember szavazott 1 és 10 között (itt nincs súlyozás), a nemüket és korukat viszont nem tudjuk.

A legtöbb szavazat a 8 pontra érkezett, a második legtöbb a 7 pontra és a harmadik legtöbb a kilencre.

2 szavazat jött a 10-re, a többire meg egy sem…


Szóval szerintem ki lehet mondani, hogy egy igazoltan jóképű illetőről van szó…


Mi lehet akkor a probléma, miért nem tud senkivel sem lefeküdni?


Próbálkozik évek óta (bulikban, fesztiválon, biciklis túrán, stb), de nem jön össze.


És a kapcsolat sem, igaz, azt annyira nem is szeretne… Mivel arra alkalmatlannak tartja magát egyelőre.


A kommunikációs készsége annyira nem jó, de szerintem nem is katasztrófa.

Nem pösze vagy ilyesmi és a hangszíne is rendben van…


Történelem BA diplomája van, tehát relatíve művelt is.



2021. szept. 23. 14:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Sok múlik a kommunikáción. A példából láthatjuk, mennyire is. Ha egy ember nem kommunikatív, érdekes, humoros stb akkor aligha fog összeszedni lányokat. Főleg csak szexre.

Mellesleg ez a bölcsész vonal is keveseknek vonzó. Én pl az ilyen pasikkal nem nagyon tudok mit kezdeni általában.

2021. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Sokkal többet számít az, hogy milyen a személyisége, "szövege". Hiába néz ki jól, de ha amint megszólal, virít róla, hogy bunkó, nagyképű, komolytalan, "fuckboy", vagy csak valami más, unszimpatikus tulajdonság, vagy csupán csak az, hogy csak le akar feküdni azzal, akivel szóba áll, akkor ez lesz az eredmény.

Ezt szoktam mondani, akár hányszor előjön valami hasonló téma: az egyetemen volt egy évfolyamtársam: vékony, alacsony, dohányos, nem túl helyes, jóképű csávó, sőt, de olyan dumája, önbizalma, kisugárzása volt, hogy 2-3 havonta cserélgette a lányokat.

2021. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Mathus ***** válasza:
9%
a kérdésre: üdv marty stu.
2021. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%

Létezik olyan, hogy történelemből van valakinek diplomája? :)

Nem most végeztem az egyetemen, nem követem a változásokat napi szinten, de anno ilyen tuti nem volt.

De nem ez a lényeg persze. Hanem az, hogy a külső a világon semmit nem jelent. Ráadásul az, hogy valaki jóképű, ízlés dolga, erre nincsenek sztenderdek. Van akinek Brad Pitt az, másnak George Clooney, vagy C. Ronaldo, bár voltak, akik szerint az a szürkeárnyalatos fickó és jóképű, meg a vámpír-gyerek. Mások szerint meg baromira nem. Szóval ez nem sokat jelent.

Ellenben a viselkedése, az intellektusa, a habitusa, a humora, a figyelmessége és még sok más dolog annál inkább. Persze ezekben is egyedi, kinek mi jön be, de ezeken sokkal több múlik, mint a külsőn.

2021. szept. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

[link]


Történésznek “hivatalosan” csak akkor nevezhető, ha az MA diplomát is megszerzi.


Ahogy egy BA pszichológiát végzett ember sem pszichológus, hanem csak viselkedés elemző…


Szerintem hírességeknél nem csak a külső számít, hanem a tehetség, illetve az is hogy híresek, gazdagok és sikeresek…


Egy tehetséges, de objektíven csúnya színészért is rengeteg nő rajong.

2021. szept. 23. 15:26
 6/19 anonim ***** válasza:
16%
Azok csak példák voltak, mert ismeretlen emberekkel nem lehet példálózni... ugyanakkor a te okfejtésed (nem csak a külső számít, a tehetség, sikeresek, híresek) ott dől meg, hogy Pitt meg Clooney mindketten sikeres, tehetséges, híres emberek, mégis vagy egyik, vagy másik tetszik egy adott nőnek, miközben elismeri a másik sikerességét, tehetségét is...
2021. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%

Nem értem, miért pontoztátok le a 4-est? Tökéletesen egyetértek minden szavával.

Vagy csak vannak, akiknek nem tetszenek a tények?

2021. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem minden a külső.

Lehet, hogy te nem látod, mert személyesen ismered, megszokta stb., de biztos, hogy van benne valami ami a nőknek alapvetően nem szimpatikus.

2021. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le a négyest…

Arra mentem hogy félig hasznos.

2021. szept. 23. 15:41
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
#7, a négyes a történelem diplomás baromsága miatt lett lepontozva. Régen is lehetett belőle diplomát szerezni és nyílván ma is.
2021. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!