Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet annak az oka, hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak az oka, hogyha egy abszolút jóképű 25 éves férfi nem tud senkivel szexuális kapcsolatot létesíteni, pedig próbálkozik?

Figyelt kérdés

Honnan tudom, hogy jóképű?


Tettünk fel róla (az engedélyével) a Photofeeler nevű oldalra képeket, úgy beállítva, hogy 18-34 közötti nők értékelhessék.


Ez az oldal úgy működik, hogy 4 fokozat közül lehet értékelni 3 kategóriában (smart, trustworthy, attractive) a fotókat. Lehet adni 0-2.5 pontot, 2.5-5 közti pontot, 5-7.5 közötti pontot, valamint 7.5-10 közötti pontot és az oldal aszerint súlyozza ezt, hogy milyen gyakran adott a pontozó magas vagy alacsony pontot (ha mindenkit szigorúan értékel, akkor kicsit többet érnek a pontjai, fel lesznek kerekítve, míg ha mindenkit magasra értékel, akkor kicsit kevesebbet érnek a pontjai)…


Az összes képével az átlag eredménye a következő:


Smart: 7.7

Trustworthy: 7.6

Attractive: 8.9


(Mi átlagoltuk, nem az oldal)


Amin egy képen a legtöbb értékelés van (47db) azon az első kettő pont megegyezik az átlaggal, az attractive az meg 9.1.


Az összes képen 8 és 10 között kapott az attractive kategóriában, de többen van 9 felett mint alatta.


Ezenkívül kitettünk a Redditre is képet az “égess be” subredditen és ott is főleg pozitív kommentek jöttek, többen azt írták hogy túl jól néz ki ahhoz, hogy beégessék, nem találnak rajta olyan felületet amit lehetne cikizni…


Egy harmadik oldalra is kitettünk képet, ott 21 ember szavazott 1 és 10 között (itt nincs súlyozás), a nemüket és korukat viszont nem tudjuk.

A legtöbb szavazat a 8 pontra érkezett, a második legtöbb a 7 pontra és a harmadik legtöbb a kilencre.

2 szavazat jött a 10-re, a többire meg egy sem…


Szóval szerintem ki lehet mondani, hogy egy igazoltan jóképű illetőről van szó…


Mi lehet akkor a probléma, miért nem tud senkivel sem lefeküdni?


Próbálkozik évek óta (bulikban, fesztiválon, biciklis túrán, stb), de nem jön össze.


És a kapcsolat sem, igaz, azt annyira nem is szeretne… Mivel arra alkalmatlannak tartja magát egyelőre.


A kommunikációs készsége annyira nem jó, de szerintem nem is katasztrófa.

Nem pösze vagy ilyesmi és a hangszíne is rendben van…


Történelem BA diplomája van, tehát relatíve művelt is.



2021. szept. 23. 14:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
Te ismered őt, nem mi... Valószínűleg abszolút seggfej, totál lúzer vagy ijesztő perverz creepy arc az illető, úgyhogy a nők kerülik, mint a pestisest.
2021. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én csak 7 pont körüli vagyok ezen a listán, de több barátnőm volt már. A lényeg a személyiségen van, kommunikáción, alap beállítottságon. Nekem emiatt pl. mindig pár évvel idősebb barátnőim voltak. Valahogy érettebb vagyok a korosztályomnál.


33F

2021. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert a sikerhez a külső csak egy dolog, de nem a legfontosabb. A kommunikációs képességek sokkal többet számítanak. Kisugárzás, stílus, személyiség - szintén nem diploma függvénye.

Ezekben van hiányosság, vagy nem megfelelő helyen próbálkozik, vagy nem elégszer. Bro' anno fiatal koromban fesztiválon faék egyszerűségű (célzott, de nem bunkó) szöveggel szólítottam le boldog-boldogtalant, s bár kaptam vagy 1000 kosarat esténként de mégis volt 1-2 nő aki azt mondta okés.

2021. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

#10: nem, régen nem lehetett. Tanári ill bölcsész karokon lehetett történelem szakos IS, pl magyar-történelem, földrajz-történelem stb, de külön történelem szak nem volt. A történész és a történelem szak két különböző dolog.

Másrészt azért nem értem miért lett lepontozva,, mert pont nem ez volt a hozzászólásában a lényeg, az utána jött, és minden szava igaz.

Mondjuk a gyk-s ostobáknak kb pont max az első 5 szóig tart ki a figyelme és értelmezési képessége (tisztelet a ritka kivételnek).

2021. szept. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
14-es, 20 éve jártam BTK-ra, akkor már jó pár éve volt egyszakos képzés. Ha ez az infó 20+ éve nem jutott el hozzád, akkor azt azért szögezzük le, hogy abszolút nem vagy képben, nem kellett volna a kérdést szóba hoznod.
2021. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

#15: nem én írtam a 4-est, és tény, amikor én jártam az ELTE-re, még nem volt egyszakos, de tényleg nem értem, miért kell itt leragadni.Egyrészt szerintem nem ez a téma.

Másrészt a 4-es maga is odaírta, lehet, hogy téved, DE NEM EZ A LÉNYEG, hanem amit utána írt. És abban meg igaza volt. Ráadásul itt a zöld/piros értékelés lényege az (kellene, hogy legyen), hogy mennyire hasznos a válasz a _kérdés szempontjából_

Komolyan ennyire korlátolt itt mindenki? :D

2021. szept. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%
Sajna ennyire korlátolt mindenki, ha egy ordas nagy baromsággal kezdi a hozzászólását az ember, ráadásul passzív-agresszív szmájlival megfejelve, akkor a folytatástól függetlenül lepontozzák az emberek. Még jó, hogy vannak más, nem korlátolt emberek, akik vég nélkül képesek hisztériázni emiatt...
2021. szept. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
LOL, nem tudom ki vagy, 17-es, de szerintem ne használj olyan kifejezéseket, amelyeknek nem ismered a jelentését :D
2021. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

De az is lehet, hogy egyszerűen csak nincs szerencséje.

Én már hallottam olyat is, hogy az sem jó, ha valaki túl jóképű, vagy nőben túl szép.

Ilyennel a másik nem egyszerűen szinte nem mer kezdeményezni.


Én sem merek túl szép nőket megszólitani, mert azt gondolom, hogy biztosan van valakije, vagy azt gondolom, hogy úgysem fog velem foglalkozni.

Fene se tudja hogyan működik ez. Sokszor látok nagyon csúnya, elhízott, aránytalan férfiakat, viszonylag jó, csinos, szép nővel. Ilyenkor elszál az agyam.

De láttam már jóképű, helyes, sármos férfit, igazi nehéz bombázóval.

Nehéz eligazodni a társkeresés világában

2021. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!