Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Megfordult már a fejetekb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Megfordult már a fejetekben a gondolat, hogy prostiként dolgozzatok és keressetek pénzt?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért nem mertetek belevágni? Mi az ami visszatart benneteket?

2022. szept. 12. 19:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, én nem nézek le senkit. Mindenki úgy él meg ahogy akar. Ez csak rám vonatkozik. De attól mert elfogadom, hogy ő ezt csinálja, én nem lennék ugyanerre képes. Nem hiába nem volt soha egyéjszakás kalandom sem, mert egyszerűen nem tudok olyan férfivel lefeküdni aki iránt az ég világon semmi érzelmem nincs. Szerintem ez egy nagyon intim dolog, a páromnak szinte mindent amire vágyik... Na de egy vadidegennek játszam el, hogy mennyire élvezem, mikor lehet legszívesebben sírva fakadnék? Ez lelkileg megnyomorít mindenkit. És előbb utóbb kiég aki ezt a munkát űzi. 6os voltam. És 29/N vagyok
2022. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
11-es! Ez egy teljesen korrekt és becsülendő magatartás. Gratulálok neked!!!
2022. szept. 12. 20:10
 13/30 anonim ***** válasza:
50%

#5-ös!


Ezt írod:


"A testem az enyém és azé, akinek én oda akarom adni. "


Akivel önszántából, szimpátia alapján fekszel le, neki odaadod a tested?


Amúgy a legtöbb prosti -nyilván, de nem tudom mert soha nem kellett fizetnem szexért- megválogatja a kuncsaftjait. Valahogy én nem tudom beleképzelni magam abban a szituba, hogy tönkretegyen egy ilyen dolog. Pedig van empátiám, de nekem ez nem okozna lelki törést. Mert aki tahó vagy valami gond van vele annak visszaadnám a pénzt s mondanám hogy viszlát. A normálisak meg nyilván normálisan, tisztelettel bánnak a nővel, mint amugy is tennék.


De lehet tul naiv vagyok.🙄

2022. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
93%

13# olvasd el mit írtam a 11# pontban.


Csak a párommal fekszem le. Nálam nincs olyan, hogy alkalmi szex. Sose volt, sose lesz. Így továbbra is tartom, hogy annak adom oda magam, akinek szeretném.


Nem mindegyik prosti válogathatja meg a kuncsaftokat. És biztos nem tudja első látásra megállapítani valakiről milyen a viselkedése. Nemcsak külsőleg taszíthat valaki. Például bánhat vele olyan durván amit amúgy lehet nem engedne meg, de pénzért lehet sokkal több minden belefèr, mint anélkül.

2022. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
9%

oké, de hiszen irtam, hogy ha tapló a csávó vagy bármi baj van vele akkor money back, és back door...


Kicsit sajnállak, hogy a testedet (ami már megbocsáss, de csak szerves anyag, és porból lett, porrá lesz) olyan nagy ereklyének tartod, és amiért a szexre úgy tekintesz, hogy "odaadod magad valakinek" (párodnak vagy férjednek vagy bárkinek, ez teljesen mindegy).


Egy kérdést engedj meg kérlek: Hüvelyi orgazmussal hogy állsz?

2022. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem,soha.
2022. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
89%

15# nem értem ez hogy kapcsolódik a témához. Ez a saját egyéni döntésem, ettől még más lányok gondolhatják másképp. :)


Nekem fontosak az érzelmek és anélkül nem megy. Nem a testem védem és tartom ereklyének, hanem a lelkem. Nekem a kettő együtt jár.


Amúgy köszönöm szépen volt már hüvelyi orgazmusom, de ez irreleváns ennél a kérdésnél.

2022. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
21%
#14: Pont ezzel az "odaadod magad valakinek" hozzáállással prostituálod saját magad. A szex két egyenrangú fél között kell létrejöjjön, ott nem lehet ilyen, hogy "odaadod magad". Vagy akkor a férfi is odaadja magát?
2022. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
89%
18# most komolyan kifejezéseken rugózol? Ha így jobban tetszik akkor azt mondom: fekszem le, szexelek, bújok ágyba. Megfelel? :)
2022. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
49%

Hogy szexel keressek pénzt nem. Nem tudnék akármilyen férfival ágyba bújni


Helyette BDSM-mel és Fétishekkel foglalkozom . Domináns Szadista vagyok


Jó pénz és még dugni meg szopni se kell érte

2022. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!