Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez most fura kérdés lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most fura kérdés lesz :))) nos amikor megjön a havi bajom olyan fiukhoz kezdek el vonzódni akikhez amúgy nem, és olyan értelemben is Viszont amikor vége akkor már nincsenek olyan gondolataim, ez miért van?

Figyelt kérdés
2022. aug. 17. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
hány éves vagy?? és hány évesekhez kezdesz vonzódni??
2022. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hormonális!
2022. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
abnormális!
2022. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi években én is normál tünetek helyett szerelmes leszek menstruáció előtt. Ha van férfi aki vonz, épp csak vonz szexuálisan mondjuk, vagy bárhogy valamennyire megfogott, menstruáció előtt olyan szerelmessé válok belé...😅😂
2022. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az jó, könnyen lehet egyéjszakást összehozni!
2022. aug. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat *érzéseim is csak a 'gondolataimat' írtam a kérdés végén xdd


1# 21 éves vagyok és nem várt kérdés egy ilyentol mint tőlem, dee kíváncsi voltam

2022. aug. 17. 15:05
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
ilyesmit konkrétan a tudományos kutatások is kimutattak. a hormonszint váltakozása révén peteérés körül elvileg hajlamos lehetsz jobban vonzódni olyan pasihoz, akinek jók a génjei és valószínűleg erős egészséges gyereked lenne tőle, de nem feltétlen lenne a leghűségesebb, legtámogatóbb társad az életben.
2022. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!