Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A “duci” (dagadt) nők azok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A “duci” (dagadt) nők azok akik csak tényleg szexre jók?

Figyelt kérdés

Mi ennek az oka? Ha arra jók, másra miért nem?


A súly alatt nem 100 kg, hanem mondjuk 160cm/60kg 170cm70kg



2022. szept. 11. 22:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

"Pedig sok férfi istennőnek kezelné őket."


Szerintem tudják, csak a sok férfi, akinek tetszenének nem elég jó nekik (se) kinézetre.

2022. szept. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%
Azért jó duci nőnek lenni, mert amióta dagadt vagyok, csak helyes és normális pasik próbálkoznak, amikor meg 50 kg voltam, csupa idióta talált meg. Hála Istennek így meg vagyok kímélve az idióták rohamától, és ez rendkívül kényelmes, sok időt és energiát megspórolok ezzel. Maradjon is így örökre! Bocsi vékony nőtársaim, a szarja nektek jut!
2022. szept. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak szexre jók.
2022. szept. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Simán lennék egy duci Nővel😀
2022. szept. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalom, hogy igen! Minket nem nagyon vesznek nőszámba, vagy emberszámba...ugy vannak vele, mint a melegséggel! "Otthon a 4 fal kozott csináld!" Feleségnek szóba sem jöhetünk, még akkor sem, ha az illetőnek tényleg tetszünk, hiszen, "mit szólnak majd?" Hiába vagyunk háziasabbak sokszor...vagy kedvesek, ez nem számit! Csak a külső, a vékonyság!
2022. szept. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A 160/60 vagy a 170/70 mióta duci? Vannak itt gondok a fejekben...
2022. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
12-es és 15-ös - két teljesen ellentmondó női hozzászólás.
2022. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát, max. szexre jó. A 15-nek igaza van, nem is lehet őket nem hogy nőszámba, még emberszámba se nagyon venni, mert ronda hulladékok. Mivel sok nem kellenek a kutyának se, sokszor szinte bármit meg lehet csinálni velük, mindenben benne vannak. Jól megdugni, lealázni, megverni, aztán megint jól megdugni. Erre jók, másra nem. Volt már amelyiket lehánytam, olyan csúnya hájas volt.
2022. okt. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
12-es, én nem tudom, hogy csinálod, de én is dagi nő vagyok, és most kb senki nincs, nemhogy helyes meg intelligens srác. Vékonyabban persze jött minden, de legalább válogathattam, szóval jó, örülj magadnak, de a nagyképűségedet is dugd fel abba a nagy seggedbe.
2022. okt. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!