Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, kit zavar, ha barna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kit zavar, ha barna a bugyi egy kicsit?

Figyelt kérdés
32 éves nő vagyok, 6kor már a gyárban húzom az igát. Este szoktam zuhanyozni, reggel végzem a nagy dolgom. Akárhogy is próbálom, nedves törlőt is használok, de nap végére a fehér tangám a popsimnál mindig barna. Összejöttem egy férfival, akivel a szex egy melós nap után történt. Mikor lehúzta a bugyimat, láthatta h barna hátul és azért nem keres azóta sem? Titeket mennyire zavarna?

2022. szept. 11. 10:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
58%
20-as, anyud teste áll ürülékből! 🤣
2022. szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Te meg csak örülnél, ha nem két apád lenne! Meg az agyvelődben nem széklet lötyögne!
2022. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, látom nem vagy szégyellős! A hitelesség kedvéért, én kíváncsi lennék arra a bugyira. Vékony az a rész, ami bebarnulhat, s azt észre venni, egy felfokozott hangulatban.
2022. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 BohócKolbász ***** válasza:
85%
Én azt javaslom hogy szex előtt mindenképp tusoljatok le. Én férfiként jártam így, igaz akkor részegek voktunk. Viszont másnap a lepedőn voltak foltok (nem éreztem hogy ki kell mennem), annak ellenére hogy a boxerem tiszta volt. Nekem is ciki volt az eset utólag, és bánom hogx nem mentem tisztálkodni. Szóval a tanácsom egyértelmű. Szex előtt meló után igenis mindketten tusoljatok le, neked pedig legyen váltás bugyid. Nedves törlőkendőt is vigyél. (Engem sem keresett a nő, nyugi)
2022. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
75%
Akkor gondolom nem Gyurinak hívták. 😅
2022. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
egy igazai szei csajnal semmi nem zavar..meg a fenekét is siman tisztara nyalom,hogy erezze lelkileg,mennyire izgato es ne szégyellje magat ha analszexet akarunk es ne legyen benne görcs emiatt.nem undorodok töle
2022. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
29%

Uhhh, de igénytelen nő vagy :(


Mosd meg a sgged, ha képtelen vagy kitörölni, vagy vigyél váltás tangát :(

2022. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
75%
17-es, a tangánál, amikor nem rendesen törlöm meg, vagy 4x megy a hasam csak reggel, valóban a szr színezi el, de alap, hogy akkor mosakodás + kicserélem.
2022. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
17%
Egyáltalán nem gond, férfiként az én alsógatyáim is a nap végére kissé vonalkódosak. :)
2022. szept. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Én minden nagyvécézés után vagy letusolok vagy nedves törlőkendővel alaposan megtörlöm. Érdekes módon sosem hagy nyomot a bugyin.

23/L

2022. szept. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!