Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, kit zavar, ha barna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kit zavar, ha barna a bugyi egy kicsit?

Figyelt kérdés
32 éves nő vagyok, 6kor már a gyárban húzom az igát. Este szoktam zuhanyozni, reggel végzem a nagy dolgom. Akárhogy is próbálom, nedves törlőt is használok, de nap végére a fehér tangám a popsimnál mindig barna. Összejöttem egy férfival, akivel a szex egy melós nap után történt. Mikor lehúzta a bugyimat, láthatta h barna hátul és azért nem keres azóta sem? Titeket mennyire zavarna?

2022. szept. 11. 10:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Ez troll kérdés remélem n
2022. szept. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Én nő vagyok, de ezt el sem tudom képzelni, ne haragudj, de ha ez minden napos, az azért szerintem nagyon nagy igénytelenség. Ha tudod, hogy ennyire nem használ a nedves törlőkendő sem, akkor miért nem zuhanyozol le gyorsan utána, vagy legalább mosod meg csak ott? Úgy vagy egész nap, hogy kakis vagy ott, és nem is zavar? :O
2022. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%

Nem az a lényeg hogy " titeket " zavar, hanem az konkrétan meg undorodott tőled az a bizonyos fickó.

De megérdemled mert az nem igaz hogy nem tudod kitörölni egy nedves törlővel és cserélnél bugyit előtte.

Gusztustalan hülye csaj vagy és én is kivágtalak volna a szaros bugyiddal együtt.

2022. szept. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%
Kamu xd
2022. szept. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
Te mit szólnál hozzá ha a pasidnak lenne sz@ros a gatyája?
2022. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Nem szeretnelek megbantani, de engem zavarna. Egyreszt ne hordj feher tangat, masreszt meg lehet, hogy inkabb reggel kene zuhanyoznod, es akkor nem fordulna elo ilyen. Vagy vigyel magaddal a gyarba is nedves torlokendot, es a szunetekben gyorsan menj el wcre, es torold ki a feneked. Egesz nap biztos, hogy kellemetlen lehet koszos bugyiban lenni.
2022. szept. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%

én szoktam magammal pót bugyit hordani biztos ami biztos (beozzadok, folyás, stb)


de a barna ügy nem kéne hogy megtörténjen, biztos minden rendben van ánusz tájékon?

2022. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
78%

Vagy azt is el tudom képzelni hogy gond van a záró izommal. Vagy egészségügyi,vagy szétb*ták.


De ha bármi gondod van ilyen téren,illene elsőnek tisztálkosni utána meg egymásnak esni!

2022. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%

Látjátok, mindig lepontoztok ha azt mondom az igényesség nem a borotvált vulvában rejlik, hanem a tisztán tartott altestben. A nedves törlőkendő meg annyit ér, mint halottnak a csók.


Én mindig megmosom magam kakkantás után (mert addig el sem indulok még nem fektettem kábelt), és olykor szex előtt is. Nekem soha nincs fasz/seggszagom. Erre büszke is vagyok, és a kifinomult szaglásomra is.


Megértem, hogy a kérdezőnek nincs lehetősége, es nagyon sajnálom is. Lenne javaslatom a számára.


Válaszolok a kérdésére is: igen lehetséges hogy emiatt kopott le. Lehet hogy a vaginád szaga sem volt csábogato, vagy ámblokk kiábrándító voltál az ágyban, esetleg pucéran. Nem tudom. Ezt csak ő mondhatná meg. De mivel nem volt benne annyi gerinc, eztán sem reménykednék benne.


F30

2022. szept. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
77%
Ouch 🤢 Azért ha kis is nyalt, ott azért lehettek szagok rendesen, nem lettem volna a helyében. Még örülj neki, hogy szó nélkül hagyta és csak ignorál, nem pedig megalázott vele.
2022. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!