Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi számít nagyon szűk hüvelyne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít nagyon szűk hüvelynek? Milyen érzés, hány ujj fér fel? Milyen volt a behatolás?

Figyelt kérdés

2022. szept. 10. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan barátnőm, hogy 1 ujjal lehetett ujjazni, és a 4,8cm átmérő nagyon nehezen ment be. Az előző pasijának 3,5cm volt, és azt mondta az sokkal jobb volt neki. Pedig nálam is nagyon nedves volt, de nagyon szorított. Első alkalommal nem is bírtam sokáig. Annyira szoros volt, hogy ha egyszer bedugtam nem csúszhatott ki, mert nem engedte már visszadugni.
2022. szept. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
11. Fajt neki te allat..
2022. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
En kb 18cm es viszonylag vastagabb vagyok. Egyszer volt egy lány akinek szó szerint alig birtam beszuszakolni. Annyira szuk volt hogy kb 3 perc alatt elmentem. Egymas utan 4x. Először. :D amúgy hihetetlen jó érzés de ehhez fel kell kötni a gatyát az tuti.
2022. nov. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha túl szűk, akkor az fájdalmas lehet, de szerencsére a hüvely rugalmas, lehet tágítani.
2022. nov. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!