Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nők, akik szexkapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik szexkapcsolatot keresnek miért csak a sportpasikat keresik erre?

Figyelt kérdés

A 18 és 45 éves korosztályt átfogóan.

Aki nem ilyen, azt még akkor sem szeretnék szexpartnernek, ha jó az egzisztenciális háttere (autó, ház, vezetői pozíció)



2022. szept. 9. 09:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Mert ha egy éjszakásba gondolkodik valaki akkor evidens hogy a külső számít a leginkább.
2022. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Szerinted miért?

Segítek: ha csak egy jó szexre vágysz valakivel, akkor nem az fog érdekelni, hogy milyen kocsija van (amúgy is normális ember erre magasról tesz), nem az fog érdekelni, hogy ki tudja-e számolni egy rácsos tartó erőhatásait és nem az fogja érdekelni, hogy milyen zenét szeret.

Egy jól kinéző férfit fog keresni, aki fel tudja benne kelteni a vágyat és vonzó számára, rendezett a külseje, igényes magára, hiszen ez az egész csak szex lesz, élvezkedés.

Bonyolult volt, mi?

2022. szept. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Igénytelenek, és lszrják hogy ki fia borja, csak nagy legyen a farka, és hogy beteg e vagy sem. Az hogy lelki beteg, vagy fertőz, arról meg ne is beszéljünk!
2022. szept. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem te sem egy bottal állnál neki felásni egy kertet, mikor találsz sót is... -.-

Gondolkozz!

Mindenki a lehető legjobbat keresi, senki sem a "legolcsóbbat".

Ez nem árverseny.

A minőség a nyerő.

2022. szept. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Szerinted melyik férfi tud teljesíteni az ágyban:


A) képes egy órán keresztül futni, nehéz súlyokat emelni, stb.

B) pár perc mozgás után izzad, liheg, nehézkes a mozgása


?


Persze lehet itt mondani, hogy jaj, én így meg úgy nyalok, meg ilyen jól masszírozok. Nem. A nőnek a férfiállat kell.

2022. szept. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Én sportos pasi vagyok és cáfolom az állításod. Nekünk se olyan könnyű.
2022. szept. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

ha csak szexre kell hol érdekel van e kocsija? :D:D nem vitettni akarom magam, hanem dugni

N

2022. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%

Hol találok ilyen nőket? Sajnos még nem találkoztam olyannal, aki szexkapcsolatot keresett volna a kockahasam meg bicepszem miatt :D


32F

2022. szept. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#7


Te mennyi idős vagy? Lehet esélyem sincs még egy 50 éveshez sem.

Tudom tiszteletlenség nőtől megkérdezni a korát, csak érdekel "átlagjózsiként" mire számítsak.

2022. szept. 9. 09:45
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A rosszlányokon a pasiknak is a fiatal csinos nők a kelendők.

Gondolkozz...

2022. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!