Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, pénzért lefeküdnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, pénzért lefeküdnétek egy 36 éves, ronda, szűz pasival?

Figyelt kérdés
2022. szept. 9. 07:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
63%

9:04-es, jogod van a véleményedhez akkor is, ha rosszhiszeműségen alapszik, és fantazmagóriáid teljesen tévések.


Az viszont nagyon szégyenletes dolog, hogy stigmatizálod az introvertáltságot, és alázod őket. Ez adottság, senki nem tehet róla. Te sem tehetsz arról, hogy alacsony vagy, kicsi a pisilőd, és homoszexuális vagy. Ezen gondolkodj el kérlek, te nagybetűs FELNŐTT!


F30

2022. szept. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Piszok nagy szerencséd van, kérdező, ugyanis rengeteg nő él abból, hogy pénzért szexel.

Szűzzel, rondával, aki csak fizet.

Vannak weboldalak, válogatni is lehet!

2022. szept. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
91%

De miért fizetsz érte?

Add lejjebb a kulsovel szemben tamasztott elvarasaidat!

2022. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen összegben állapodunk meg.
2022. szept. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
91%
sensual man: azt kellene megérteni, hogy akik a kérdésekre a válaszokat olvassák, nem a te áradozásaidat és fantasztikus érvrendszeredet akarják olvasni, hanem a kérdésekre a válaszokat. a depressziódat máshol kompenzáld, ne itt! Az, hogy általánosítasz, és régebben rólam is általánosítottál jó nagy hülyeségeket és fantazmagóriákat, arról nem én tehetek. Ja, én amúgy 40+ F vagyok. Erőltesd meg kicsit magad, és ha valami újat akarsz mondani nekem, akkor írj csak.
2022. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Szerintem van az a pénz, amiért még egy férfi is megtenné, aki amúgy nem prosti. :)
2022. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%

40+F vagy és erre vered magad?

Nagy büszkeség, te mamahoteles incel

2022. szept. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
91%
29. megint általánosítás. Azért, mert ma épp szabadságon vagyok és itthon maradtam, már mamahoteles incel vagyok. Próbáld már meg rendeltetésszerűen használni az oldalt! Már mindenki tudja, hogy te vagy a király, lépj tovább! Néha feljövök gyakorira, itt egy kérdést, és teleirkálod minden hülyeséggel, nem erre vagyok kíváncsi.
2022. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
50%

Persze, pont szabadságon vagy. Micsoda véletlen. De azt ugye tudod, hogy ha eltartott vagy, akkor az otthonlétet nem szabadságnak hívják?


Egy gonosz, kamus, mamahoteles incel vagy. Az mentegetőzik, akinek van miért. Én nem említettem hogy munkanélküli lennél. Egész addig fel sem merült bennem, ameddig nem kezdtél el magyarázkodni.

2022. szept. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

ugyan már inkább menj prostizni minden nő az ha csak az árról kell alkudozni de hülyeség lenne hatalmas pénzeket kifizetni,amikor egy nagyon fullos prosti ilyen 25-30 körül vállal. Felnézel a rosszlányokra ott akad bármilyen nő de tényleg bármilyen modell alkat,telt fiatal,idős és szerintem 25-30-nál többet egyik sem kér.


Szerintem ennyi nem is kell többet erről beszélni minek mennél oda egy random nőhöz az úgy is a csillagokat kérné az égről,ha bele menne.

2022. szept. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!