Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sztetek 24 évesen van esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek 24 évesen van esélyem egy 36 éves csajnál?

Figyelt kérdés
Áthívott, h menjek át a kutyámmal, h együtt lehessenek a kutyáink. Teljesen egyedül lakik, nincs is barátja már vagy 3 éve. Sztetek van esély rá? Gondolom, ha a kutyáinkat akarná össze szoktatni, akkor azt az utcán is lehetne.. Mit gondoltok
2020. nov. 15. 09:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van. Gumi legyen nálad! ;)
2020. nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És h kéne közelítsek felé? Meg mi van, ha még se, akkor égne a pofám :'D
2020. nov. 15. 10:01
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Addig ne közelíts, amíg nem ad egyértelmű jeleket. Lehet, hogy ez nem az első kutyás alkalommal fog megtörténni. Szóval ne rohand le, várj, amíg szabad jelzést ad. A gumi meg azért legyen nálad, mert mi van, ha már az első alkalommal rád mozdul...
2020. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ember !!! beszélgess vele és majd kiderül.

De ha úgy méssz oda hogy akkor dugni akarsz, elhajt a halál fütyijére.

2020. nov. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
36 éves és facér. Ajaj, ott valami nagy gubanc van. Tesó! Mindennek oka van. Annak is, hogy ez a piXa 36 évesen kártyafüggetlen! MENEKÜLJ!!!!!!
2020. nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor igyekszem jó fiú lenni.
2020. nov. 15. 10:12
 7/17 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet, h van ott vmi baj, de hát most én nem kapcsolatot akarok vele :D 5#
2020. nov. 15. 10:28
 8/17 anonim ***** válasza:

2#

36 éves nem csaj,hanem nő.Tudják mit akarnak,és nem szégyenllősek.

Elég baltazárnak kell lenni,hogy ne vedd észre a szándékait.Amúgy meg kötve hinném,hogy nagyon kellene figyelned.Ha akar,úgyis elkap,mert nem fog lacafacázni.Nem egy kezdőcsirkével találkozol,azt elhiheted!

2020. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Lehet a kutyádtól akar valamit... 😅


Viccet félretéve, nekem 25 évesen volt 35 éves barátnőm, és azért ő már érettebb olyan szempontból is, hogy egyértelműen jelzi ha valamit akar, nem csak az agyadat húzza mint a huszonévesek. Hidd el, ha akar tőled valamit, azt egyértelműen észre fogod venni. ;)

2020. nov. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Ezt a 36 éves és nincs palija akkor valami gáz van vele sztorit annyira bírom :D Képzeld én is majdnem ennyi idős vagyok, és miután úgy átkúrt a palánkon az előző palim (évekkel ezelőtt), hogy pszichiáter segítségével tudtam évek alatt összeszedni és megtanulni egyedül is jól érezni magam, hogy most végre élvezem is, hogy egyedül vagyok... Velem van a nagy gáz vagy azzal a f.szszopóval aki úgy gondolta vicces lesz nekem hazahordani a trippert miközben eljátssza a tökéletes vőlegényt éveken át? :D

Ennyi erővel azokkal a palikkal és rohadt nagy gond van, akik 35 évesen egyedül vannak. Vagy jaaaa, ők ráérnek, akkor semmi vész? Értem, bocsánat!


Kérdésre válaszolva: szerintem ne menj neki nagy elvárásokkal a programnak, de bármi lehet, azzal egyetértek, hogy ha csak a kutyákról szólna a dolog, az szabadtéren inkább megoldható lenne... Ahogy a 4-es írta, ésszel nyomd, mert ha kiszagolja, hogy még csak megkínálna egy pohár vízzel, te meg eljátszod a Naked man-t, na akkor tuti repülsz :)

2020. nov. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!