Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, pénzért lefeküdnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, pénzért lefeküdnétek egy 36 éves, ronda, szűz pasival?

Figyelt kérdés
2022. szept. 9. 07:26
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
A férfinak sem kell erekciót produkálnia, ha egy másik férfi seggbekúrja.
2022. szept. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nő is az, amelyik bármennyi pènzért ilyet tenne, az annyit is ér.
2022. szept. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
53%
12 olvasd el figyelmesen amit irtam
2022. szept. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő nem fog neked fizetni, hogy megdugjad.
2022. szept. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
84%
érdekes, hogy az összes jó szerető és szexisten férfi itt a Gyakorikérdéseken kuncsorog egy kis punciért :D
2022. szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
53%

Érdekes vagy nem, attól még lehet köztük igazi szexbáró. Mert gondolom egy sem érintett még, pláne nem pucéran, és végképp olyan nem aki annyira biztos a dolgában hogy elfogadjon egy kis paraszolvenciát is.


Nyugodtan cáfolj meg, ha tévednék. De mindegy is mi volt mással, az rólam nem árul el semmit. Rosszat sem, jót sem.

2022. szept. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Ha hátulról csinálja h ne lássam az arcát úgy igen
2022. szept. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

sensual_man: Elég gyenge próbálkozás, hogy itt próbálsz partnert találni szexre. Meg hát az a barátságos belső nem igazán jön át az oldalon a válaszaidban, ugyanolyan általánosító primitív ember vagy, mint az oldalon a válaszolók 90%-a.

Ja, meg én is tudnám mondani, ha akarnám, hogy én hú de jó vagyok, nem úgy mint a többiek. De nem mondok ilyet, mert minek? Nem vagyok rászorulva, hogy egy anonim oldalon fényezzem magam. Egy mélabús introvertált unalmas kisgyerek vagy, aki sír, ha sokan lepontozzák. Felnőtt nem így viselkedik.

2022. szept. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Az összeg a kérdés és a nő, mert csúnya nő olcsóbban mint egy bombázó, de szinte minden nőnek van az a pénz (csak lehet a pasinak nincs az a pénz...).
2022. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
3%

pénz nélkül is. nagyon ki vagyok éhezve, de csúnya vagyok, így nem nem igazán találok olyat, aki lefeküdne velem


32N

2022. szept. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!