Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti érzitek magatok "...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti érzitek magatok " hibásnak" hogy így eltűnt a férfias férfi a mai világból?

Figyelt kérdés

Sok kudarc éri a férfiakat az elutasítások miatt. Általában aki normális és figyel rátok az nem jó,az papucs de aki megaláz és semmibe vesz az kell azért meg két kézzel ragaszkodtok, kapaszkodtok.



A nagy egyenlőség kapcsán, nehezebb is férfinak lenni, kimutatni is nehezebb. A nők ertekrendje a kapcsolatok szempontból nagyon megváltozott.


Persze tisztelet a kivételnek, amit irtam az a környezetemből,tapasztalataimból ered.


2022. szept. 8. 20:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%
#11 Már pont szólni akartam mert az enyém a 3-as 😁
2022. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%
Bocs haver de amíg mindig másokat hibáztatsz a helyett hogy fejlődni próbálnál és helyretenni a tökeid a gatyában addig sosem lesz csajod. Ha nőt akarsz akkor ne azt várd hogy azok idomuljanak, alkalmazkodjanak hozzád hanem neked kellene változnod.
2022. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%
Magamat nem. Amit a feminizmusról írtak, abban van igazság. Tényleg túl lett tolva. Már nem az egyenlőségről szól.
2022. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
8%
Miért, hova tűntek? Itt vagyok, kockahas, mellizom, nagy , kigyúrt test, Adidas, aranyóra, pecsétgyűrű, Audi A8. Ilyenek nincsenek egy kisfiúnak, de ezekkel hódítok, én nekem már nem kell csajozni, ők pasiznak, pacekom határtalan stílusom nemzetközi, olyan vagyok az ágyban mint achilles a harcmezőn. Úgy mondom nektek, hogy értsétek, egy átlag palinak 100x kell megszületnie, hogy olyan legyen mint én. Vannak férfiak, igaz kevés, meg kell találni őket
2022. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%

#15


Az aláírásod elmaradt így ha nem haragszol most helyetted pótolom:

"8x testépítő bajnok"


Puszi

2022. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
A8 van, de gondolom a 8A hiányzik 😀
2022. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
65%

#14


A feminizmussal semmi baj nem lenne, ha az eredeti céljairól szólna, tehát egyenlőségről, a nők felemeléséről. Az egy nemes cél, amit még én is támogatnék.


A feminizmus azonban manapság inkább egy modern lifestyle lett, sajátos ideológiával, amivel sajnos nem tudok egyetérteni. A valódi egyenlőséghez az elfogadás kellene, tehát elsőként azt megérteni, hogy a férfiak és a nők mások.


A férfiak úgy nyerhetik vissza a becsületüket, ha mernek önmaguk lenni. Ez pedig azt jelenti, hogy érzelemkontrollt gyakorolnak, tehát a férfi maga dönti el, hogy érzelmes kíván-e lenni, és nem arról van szó, hogy olyan érzékeny lélek válik belőle, hogy a naplementén is elsírja magát (volt egy amerikai vígjáték Elizabeth Hurley-vel a főszerepben, ahol elég jól kiparodizálták ezt az egyik jelenetben. A bajkeverő volt a film címe).

2022. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
29%
Ja, és a #18-as kommentben ismét az #5-ös voltam.
2022. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%
Láttam a filmet, jó volt. :D Amúgy egyetértek. Az egyenlőség jó dolog, az eszeveszett férfigyűlölet nem az.
2022. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Amit mondasz, részben az egyenjogúság miatt van, ennek a mellékhatása.

Emiatt nem kell a nőknek szégyenkezni, mert az egyenjogúság jó dolog.


VISZONT!!!

Az egyenjogúság azt is jelenti, hogy nem feltétlenül a férfitól kell elvárni mindent!

Nőként ugyanúgy lehet kezdeményezni, és minden mást is.

Ha ezzel is tisztában van a nő, és él is vele, akkor már alakulnak a dolgok.

Aztán idővel majd csak kialakul ennek a módja is.

2022. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!