Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostizás ügyben válaszolnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostizás ügyben válaszolnátok néhány fontos dologra?

Figyelt kérdés

30 feletti szűz vagyok, amit megelégeltem ezért elmennék egy prostihoz, de nem tudom mire figyeljek ha jót akarok magamnak. Bár dologra tudnátok válaszolni?


* gumit ő biztosítani fog? (ne azt írjátok, hogy én is megvehetem, hanem igen vagy nem)

* előtte vagy utána kell fizetni?

* ha eldurranok akkor automatikusan vége a szolgáltatásnak és léphetek is le vagy utána még kihasználhatom az időt (masszázs, lábfétis, összebújás stb?)

* csókolózás (ha fel van sorolva hogy szimpátia alapján), akkor mennyi az esély, hogy valóban tudok vele smárolni, ha kedves leszek?

* mennyi esély van arra, hogy egy verőlegénnyel ruha nélkül kivág és elveteti az összes pénzem? ilyenkor más is figyeli az együttlétünket? (lakásos luxusprosti)



2022. szept. 8. 18:35
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Van aki fiatal, és jó szolgáltatást nyújt.
2022. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mondd nekik, hogy szűz vagy. Tudom, a mozdulataidbóp, ha határozatlan vagy, lejöhet neki, mondd azt, hogy nagyon rég nem voltál nővel és izgulsz stb, mert sokaktól hallottam, hogy szüzesség elvétel alatt több pénzt lehúznak rólad, mintha sima aktus lenne, ami egy totál baromság, mivel ez is egy aktus. Nem kell nekik tudni róla, hogy neked ez az első.


Amúgy sajnos ez tényleg sokszor ilyen futószalagszerű, csak én sem értem ezért mirefel kérnek el 30 ezreket manapsàg, ha arra nem hajlandó, hogy egy normális menetet toljon veled mintha barátnő lenne.

2022. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp idösebbhez menj, mert egyrészt türelmesebbek, kedvesebbek, nagy eséllyel nem csak "egy darab fa" jellegű lesz a csaj, és nem utolsó sorban olcsóbb is lesz. Legalábbis jópár évvel ezelőtt ez volt a trend, amikor voltam párszor.

Képek alapján válaszd ki a legszimpatikusabbat és telón egyeztessetek a részletekről. Azt, hogy szűz vagy, nem tudom elmondanám-e, én csak annyit mondtam anno, hogy most vagyok először ilyen lánynál.

2022. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Miért baj, hogy elmondom, hogy szűz vagyok? Konkrétan az adatlapjukon írják az "Amit szeretek" részhez, hogy "Szüzesség elvétel".


Akkor csak nem lehet olyan nyűg nekik. Vagy hazudnak?

2022. szept. 11. 13:54
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Technikailag el tzdja venni akármelyik. Szóval nem muszáj elmondanod, ha nem akarod.
2022. szept. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Az imént írtam. Szüzesség elvételre van rá példa, hogy több pénzt lehúznak rólad, mintha csak simán odamennél egy menetre, ráadásul férfiaknál nem megállapítható, hogy szűz-e valaki vagy sem, szóval miért mondanád el neki? Simán megbeszélhetsz velük egy órát, az a biztos szerintem, fél óra az annyi, hogyha elkezdesz zuhanyozni, meg stb, akkor elmegy egy csomó idő, inkább egy órát befizetsz, aztán max hamarabb eljössz. Azt a pénzt rászánhatod, ha tényleg így van.
2022. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

#26: Ezzel csak az a gond, hogy konkrétan annyira szűz vagyok, hogy 20 másodperc alatt képes lennék eldurrani, hogy ő rámugrana és benyomná magának a lomposom.


Tehát értékelném, ha előtte lenne valamiféle gyenge tanítgatás/simizés/óvatos petting ill. lehetőség szerint gyakorló smacizás majd 2-3 pózban behatolás pár másodpercig, hogy szokjam a punci szorítását és közegét.


Ezt - ha kamuzok és nem árulom el hogy szűz vagyok - egyből leveszi a prosti és nem fog szöszölni velem, hanem kidob a francba.

Szóval inkább fizetek csillagászati összeget, de segítsen átesni a kezdeti dolgokon amit már +15 évvel ezelőtt kellett volna átélnem egy tapasztalatlan naiv 14-15 éves kislánnyal.

2022. szept. 11. 15:16
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
A hamar eldurranást azt megszokták már ők. Olyanhoz menj, akinek mondjuk jó értékelései vannak. Mert tényleg előfordulhat, hogy valami lehúzóshoz mész el. Azt nem hiszem, hogy megcsinálnák, hogy elvennék csak a pénzt és kidobnának. De annak se örül az ember, ha flegma a csaj. Vagy részeg, drogos. Csók az csomó csajnál nincs.
2022. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Az nagyon jó, ha képes vagy eldurranni 20 mp alatt, mert egy átlag szűznek fel sem áll elsőre az izgalomtól, csak nagyon nehezen és sok a bénázás.


Ha te nem érzel ilyen problémát, és úgy gondolod, hogy hamar eldurrannál első alkalommal, akkor simán csak elég annyit mondani (ha egyáltalán kell), hogy évek óta nem voltál csajjal, és nagyon be voltál indulva.

2022. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
57%
hát sajnálom hogy nem jött össze..de nem lep meg nagyon.. rossz irányba ment a világ és a női egoizmus! Szerintem szolgáltat óvszert.. órára fizetsz..tehát igen maradhatsz. Sok sikert!
2022. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!