Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostizás ügyben válaszolnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostizás ügyben válaszolnátok néhány fontos dologra?

Figyelt kérdés

30 feletti szűz vagyok, amit megelégeltem ezért elmennék egy prostihoz, de nem tudom mire figyeljek ha jót akarok magamnak. Bár dologra tudnátok válaszolni?


* gumit ő biztosítani fog? (ne azt írjátok, hogy én is megvehetem, hanem igen vagy nem)

* előtte vagy utána kell fizetni?

* ha eldurranok akkor automatikusan vége a szolgáltatásnak és léphetek is le vagy utána még kihasználhatom az időt (masszázs, lábfétis, összebújás stb?)

* csókolózás (ha fel van sorolva hogy szimpátia alapján), akkor mennyi az esély, hogy valóban tudok vele smárolni, ha kedves leszek?

* mennyi esély van arra, hogy egy verőlegénnyel ruha nélkül kivág és elveteti az összes pénzem? ilyenkor más is figyeli az együttlétünket? (lakásos luxusprosti)



2022. szept. 8. 18:35
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy te még szűz vagy. Mond meg neki hogy te még sosem csókolóztál. Ezt beszéljétek meg higy elvállal e vagy sem. Mond meg neki ezt a láb fétishes dolgot is. Erre is nemet vagy igent fog mondani. Hanem vagy valami perverz lábfetisitha, hanem csak “imádó” szerintem ezzel sem lesz gondja. Vannak nők akik szeretik ha végigcsókolgatják a lábukat is. Talpiktól a comjukon át egészen a puncijukig. (: Persze az sem mindegy nekik hogy ki csinálja. :D Meg hát a prosti is nőből van, úgy is kell velük viselkedni.
2022. szept. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem szimpi neki akkor nem vállalja el. Ha max nem tetszik neki külsőre (nem az esete), de jól megfizeti, attól még lehet hogy szolgáltatni fog.
2022. szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért csak van az a pénz amiért egy gyors menetet elbír egy olyannal is aki tényleg nem egy adonisz.
2022. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%

Azt elfelejtettem mondani, hogy a gyakoris lúzerek sajnos kivételek. Őket még a prostik sem fogadják. :D

Van erre egy külön adatbázikus, hogy ki van regisztrálva az oldalon és ki nem.

2022. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Én megtudom mondani, hogy kihez ne menj semmiképp, mert egy életre elmegy a kedved a dologtól.

Amúgy pont a múltkor húzott le egy "hölgyemény". Kifizettem az egy órát, és az ígérete ellenére 20 perc után már kidobott.

2022. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

1) Van nála gumi, sőt vannak prostik akik csak az általuk adott gumival hajalndóak dugni (paráznak hogy előre van preparálva amit a kuncsaft hoz).

2) Mindig előre fizetsz.

3) Attól függ mit rendeltél a csajtól. Ha félórát az ált. egy menet, ha egy órát abban a normálisabb prostiknál beleférhet még egy menet. Masszázs, lábfétis extra feláras ezt előre kell megbeszélned (és kifizetned). Összebújás... haver a k.rva nem a szerelmed!

4) Ha fel van sorolva "csók szimpátia alapján" akkor kb. a 10%-nál lesz magától, a másik 80%-nál extra felárért.

5) Akkor jelenik meg a "menedzser" ha problémát csinálsz - nem fizetsz, akadékoskodsz, erőszakos vagy stb. A normál üzletmenettel naggggyon jól keresnek nem éri meg nekik a rendőrségi macera, balhé. A yard addig hagyja hallgatólagosan békén az adott k.rvát, stricit amíg nem csinál nekik "ügyeket" (és szépen wamzerkednek azokról a balhékról amikben információgyűjtés megy).

2022. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 GFman ***** válasza:
100%
Lesz gumi, ez alap náluk! A fizetés változó lehet, van aki elkéri előre van aki csak a végén.Az 1 órában általában 2 menet van, ha bírod.Ha nem, akkor Ő nem fog kínlódni veled.Ha rendesebb, akkor az idő kitöltésére lehet masszázs közben beszélgetés...De ezt elmondják a telefonban.A csók szerintem nem jellemző, ha ki van írva neki, akkor sem.De ezt ki kell fogni.A verőlegényes kidobásra szerintem nem sok esély van, ha normális vagy.Most lehet anyázni fognak páran, de a helyedben én egy 40 körülit próbálnék ki elsőre.Nyilván nem lesz olyan külsőre, mint egy 20-on éves, de a fiatalabb csajszikra inkább jellemző a lehúzás.Velem mindig normálisak voltak az idősebbek!
2022. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Nagy részüknékl kötelező a fürdés előtte. És előfordulhat, hogy 1 órát fizetsz, és 20 perc után elküld, ha befejezted.
2022. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ez olyan "kuss van neked és örülj ha épségben megúszod, mert amúgy én diktálok" típusú félalvilági szolgáltatás?

Akkor tényleg jobb inkább egy idősebb nőhöz mennem. Lehet azok nem is annyira támaszkodnak a stricire, meg talán nyitottabbak a szüzességelvételben.


Apropó szüzességelvétel... Akkor erre a célra melyik a jobb: Egy finom dögös testű, de esélyes, hogy beképzelt/lehúzó/fintorgó fiatal bombázó vagy egy rondább, kövérebb, de lelkes közvetlenebb milf?

2022. szept. 9. 15:47
 20/35 GFman ***** válasza:
100%
Ez azért így nem igaz szerintem, hogy kussolj és örülj hogy épségben megúszod.Én nem vagyok egy kur.apecér, voltam pár alkalommal, de sosem kellett paráznom.Többször voltam nálam idősebbnél, mint fiatalnál, és konkrétan Ők említették meg, hogy a vendégeik panaszkodnak a fiatalabb lányokra.Nem feltétlen kell rondábbnak és kövérebbnek lennie, 40-45+ csajok különbül néznek ki, mint egy 25 éves.Amúgy nekem mindig is a vékonyabb lányok jöttek be, párkapcsolatra olyat választanék.De amikor már rászántam magam és elmentem egyhez, ott már nem igazán az érdekelt, hogy vastagabb a combja, vagy mennyivel teltebb.Én most is egy idősebbet választanék, ha mennék,de ez az én véleményem!
2022. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!