Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostizás ügyben válaszolnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostizás ügyben válaszolnátok néhány fontos dologra?

Figyelt kérdés

30 feletti szűz vagyok, amit megelégeltem ezért elmennék egy prostihoz, de nem tudom mire figyeljek ha jót akarok magamnak. Bár dologra tudnátok válaszolni?


* gumit ő biztosítani fog? (ne azt írjátok, hogy én is megvehetem, hanem igen vagy nem)

* előtte vagy utána kell fizetni?

* ha eldurranok akkor automatikusan vége a szolgáltatásnak és léphetek is le vagy utána még kihasználhatom az időt (masszázs, lábfétis, összebújás stb?)

* csókolózás (ha fel van sorolva hogy szimpátia alapján), akkor mennyi az esély, hogy valóban tudok vele smárolni, ha kedves leszek?

* mennyi esély van arra, hogy egy verőlegénnyel ruha nélkül kivág és elveteti az összes pénzem? ilyenkor más is figyeli az együttlétünket? (lakásos luxusprosti)



2022. szept. 8. 18:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
73%

Felhivod és megbeszéled vele ezeket.

Mindent elmond és csak annyi pénzt vigyél magaddal amit kialkudtál.

HA viszel egy gumit nem dől össze a világ.

2022. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen, lesz gumi.

2. Mindig előre kell fizetni. Olvastam olyat, hogy egyeseknél bizonyos törzsvendégek fizethetnek utólag, de ez nagyon ritka és egyelőre rád nyilván nem vonatkozik.

3. Ez az adott lánytól függ. A jobbaknál kitöltheted az időt, amire befizettél és van lehetőseged egy masodik orgazmusra is. Értelemszerűen ez csak akkor jöhet szóba, ha legalább egy órára befizettél. Olvass el minél több értékelést! Azokból sokszor többet meg lehet tudni, mint az adatlapból, amit a lány tölt ki.

4. Erre sajnos nem tudok válaszolni.

5. Jó eséllyel van stricije, vagy valaki, aki vigyáz rá, de alapvetően nem érdekük ilyet csinálni. Elég hamar bedőlne a biznisz pár ember kirablása után. Azért legyél óvatos! Ne vigyél a szükségesnél több pénzt, olvasd el az értékeléseket és ami még nagyon fontos, mindenképpen telefonon beszélj előtte a lánnyal, ne csak írásban!

2022. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Van nala gumi

Elotte

Akkor annyi

Ha meg van a higenia, akkor lehet.

Nem nagy

2022. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

"mennyi esély van arra, hogy egy verőlegénnyel ruha nélkül kivág és elveteti az összes pénzem?"


erre 0 esély van, nem éri meg nekik kockáztatni


gondolj bele, társasházban ott vagy meztelenül vagy az utcán, valaki előbb-utóbb rendőrt fog hívni akinek elmondod mi történt és már viszik is el őket bilincsben

2022. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

-gumit ad, tutibiztos

-előtte fizetsz

-az idejéért fizetsz. Általában egy órában több élvezés lehetősége is benne van, de ezt pl pont tőle kéne megkérdezni

-csókra is csak ő tud válaszolni (olyan nagyon nem számítanék rá)

-erre semmi esély

2022. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
0%

A legtöbbnél mindig van gumi. De az sem hátrány ha neked is van a farzsebedben. Neked kéne tudnod hogy melyik ró rád, melyikben érzel valamit.

Előtte vagy utána. Mivel ezbaz első valószínűleg előtte de van aki utána kéri el. Ha már tőrzs kuncsaft vagy akkor általában utána, van hogy kevesebbet, van hogy egyet egyet el is engedi... Ha neki is épp jó szexre van igénye és te is azt nyújtod neki... Nem csak tíz percig reszeled, és kalap kabát...

Ezt beszéld meg vele hogy mit azeretnél kapni a pénzedért. Ha veszel egy órát, és 10 perc alatt eldurransz, de meg van beszélve a program hogy te mi mindent szeretnél és a prosti is nyitott rá, általában teljesítik a kéréseket. (Ha nem egy büdös talprolsuakdt gyökér vagy.)

A csókhoz gondolom az igényes és ápolt megjelenés, és hogy nem vagy egy bűbánatos gyökér is feltétel szokott lenni. (Ha egy mosdatlan gyökér vagy, akkor nyugodtan számolj vele, hogy aktus csak egy alapos zuhanyzás után kerül sor amit szintén te fizetsz, és a te idődből megy. Érkezz tisztán, legyél felfeissült.) Majd ő leizzaszt. :D

(u.i: Én még a szappant is kifizettetn veled ha ápolatlan vagy.)

A szervezetben dolgozok, és egy tahó beteg állat vagy aberrált szexuális szokásokkal, kívánságokkal, akkor előfordulhat a legrosszabb is természetesen... Ne felejtsd el hogy ők is szolgáltatást nyújtanak és te sem tehetsz meg mindent amit csak szeretnél csak azért mert fizettél. Egy étteremből is kibasznak ha szándékosan a vendégtér közepére szaartál. Rádhívják a rendőrséget... , és én még fel is gyújtalak, ha a kedvenc ételem fogyasztása közben ilyen kellemetlen jelenetekkel zavarsz meg. A szagról már nem is beszélve...


29/F

2022. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is felmerült amúgy ez a kérdés, ezek szerint ez nem csak az én parám. Azt esetleg tudja valaki, hogyha nem vagyok jóképű, vagy nem tetszek neki, akkor visszautasíthat az ajtóba, ha egyébként ápolt és jól öltözött vagyok? (Kövér sem vagyok, csak a képem nem épp egy Brad Pitté, ez van).
2022. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Biztos nem fogok előtte lefürödni, eleve mivel szűz vagyok, izzadni fogok az idegességtől. És akkor az együtt fürdést hogy kell elképzelni?

Csók lenne amúgy a legfontosabb, mivel még csók szűz is vagyok ráadásul. Eldurranni meg biztos elfogok 1 perc alatt. Szóval ha megbeszélem vele, akkor a maradék időben hódolhatok a lépfétisnek is?

Vagy inkább fél órára fizessek be?

2022. szept. 8. 19:25
 9/35 anonim ***** válasza:
90%

Természetesen ő is mondjat nemet, de általábannezek a lányok már áttak férfit. És aztbis tudják hogy ők a szebbik nem. Ráadásul pénz is hoztál... szóval...

Meg tarifájuk van. A legtöbben teljesítenek, nem annyira kényeskednek. Persze ahogy feljebb kerülnek ők is alkalmazkodnak...

Max neked kell alsóbb kategóriás prostit választani aki bevállal vagy többet fizetni...

2022. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
75%
Akkor ha egy jobb prostinak azt mondaná az ember, hogy plusz 20 ezret rádob még, akkor vállal egy olyat is, aki nem szimpi amúgy neki?
2022. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!