Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ti találkoztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti találkoztatok már ilyennel? Ez normális? Nők, csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Szóval egy nővel randiztam, és felmentünk hozzá, mivel egymásra izgultunk, és szexelni akartunk. Csókolóztunk, levetkőztünk, simogatások, mindenhol csókok, stb. Igen gyorsan haladtunk, amikor az ágyon fekve hátra nyújtózott és az éjjeli szekrény fiókjába nyúlt, nem is értettem. Aztán odanyújtott egy gumit, mondtam neki, hogy én nem szeretem, és leraktam messzebb az ágyra, erre felült és közölte, hogy akkor nincs szex. Nem értettem mi változott ilyen hirtelen, simán lefeküdt volna velem, aztán kiakad egy ilyenen? Közölte, hogy vagy szex, csak gumiban, vagy akkor menjek haza, és köszöni az estét. Nyilván szarul esett és el is jöttem de azonnal. De ez mégis mi volt? 24F

2022. szept. 6. 23:39
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig gumiba csináltam tartós kapcsolatban is. Semmivel sem volt jobb, vagy rosszabb.....
2022. szept. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Jó de a kérdező vmi hisztis picsa pasi...:)
2022. szept. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
42-es, Igazad lehet!
2022. szept. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Jól járt a csaj hogy te elmentél... haza.
2022. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!