Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ti találkoztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti találkoztatok már ilyennel? Ez normális? Nők, csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Szóval egy nővel randiztam, és felmentünk hozzá, mivel egymásra izgultunk, és szexelni akartunk. Csókolóztunk, levetkőztünk, simogatások, mindenhol csókok, stb. Igen gyorsan haladtunk, amikor az ágyon fekve hátra nyújtózott és az éjjeli szekrény fiókjába nyúlt, nem is értettem. Aztán odanyújtott egy gumit, mondtam neki, hogy én nem szeretem, és leraktam messzebb az ágyra, erre felült és közölte, hogy akkor nincs szex. Nem értettem mi változott ilyen hirtelen, simán lefeküdt volna velem, aztán kiakad egy ilyenen? Közölte, hogy vagy szex, csak gumiban, vagy akkor menjek haza, és köszöni az estét. Nyilván szarul esett és el is jöttem de azonnal. De ez mégis mi volt? 24F

2022. szept. 6. 23:39
1 2 3 4 5
 11/44 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Nagy szerencséje, hogy még időben kiderült mennyire buta vagy - ha igaz a kérdés. :)
2022. szept. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
A dilis, mint kulcsszó, leginkább rád igaz. Neked kellett volna alapból elővenni zsebből a gumit, te meg azon sértődsz meg hogy ő nem teljesen idióta, gondolt rá és volt neki. 24 évesen nem sok normális nővel kerülhettél eddig össze.
2022. szept. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 THX84 ***** válasza:
100%
A kérdésedre a válasz, igen, ez normális. A nő megérett szexuális kapcsolatra, de te nem.
2022. szept. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát te maximum 14 éves vagy. De hogy az eszed annyi, mint egy 4 évesnek, az tuti.
2022. szept. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez annyira magától érthető volt hogy az adott partnerral az első pár szexkor óvszert húzzak. Szerencsére a nőnek volt esze hogy elzavart téged.
2022. szept. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez alap.
2022. szept. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 Husker ***** válasza:
100%

egyértelműen a nőnek volt igaza. nem ismer téged bármit elkaphat vagy teherbe eshet.

Meg nem is értem hogy ha te azt mondod hogy nem akkor másik félnek nincsen beleszólása ? Érdekes ahogyan szocializálodtál :/

2022. szept. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel nem, mert tök alap alkalmiban a gumi. Az volt inkább meglepő, de csak két ilyen alkalom volt és mindkettő közeli ismerős volt, hogy összekeveredtünk és ő mondta, hogy csinálhatjuk gumi nélkül.
2022. szept. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

A lány teljesen jól cselekedett

Vigyázott a testére és az egészségére..


Igen lehet lefeküdt volna veled de a biztonság az első .

Egyrészt a véletlen gyerek se kell senkinek a megszakítás nem védekezés és a gumi olcsóbb mint az abortusz

Másrészt ki tudja milyen nemibetegségeket hordozhatsz ha mindenkivel gumi nélkül kefélgetsz lehet h neked nem okoz tünetet és nem tudsz róla de egy nőnek szinte azonnal.


Szóval én innen is Pacsit küldök a Csajszinak és örülök h még vannak olyan lányok akik felelősségteljesen tudnak nemiéletet élni ..


28N

2022. szept. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
96%
Ez de kamu sztori 😂
2022. szept. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!