Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ti találkoztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti találkoztatok már ilyennel? Ez normális? Nők, csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Szóval egy nővel randiztam, és felmentünk hozzá, mivel egymásra izgultunk, és szexelni akartunk. Csókolóztunk, levetkőztünk, simogatások, mindenhol csókok, stb. Igen gyorsan haladtunk, amikor az ágyon fekve hátra nyújtózott és az éjjeli szekrény fiókjába nyúlt, nem is értettem. Aztán odanyújtott egy gumit, mondtam neki, hogy én nem szeretem, és leraktam messzebb az ágyra, erre felült és közölte, hogy akkor nincs szex. Nem értettem mi változott ilyen hirtelen, simán lefeküdt volna velem, aztán kiakad egy ilyenen? Közölte, hogy vagy szex, csak gumiban, vagy akkor menjek haza, és köszöni az estét. Nyilván szarul esett és el is jöttem de azonnal. De ez mégis mi volt? 24F

2022. szept. 6. 23:39
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
3%
Én azt értem, hogy a behatolás elmarad emiatt. De ha már ott voltatok meztelenül, felizgulva, akkor kölcsönösen orállal miért nem rendeztétek le egymást?
2022. szept. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
80%

:D MEKKORA GYÖKÉR VAGY BASZKI!!! :D

Meg is érdemelted!

2022. szept. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

Mintha kölcsönös orállal nem terjednének a betegségek :D


Mindenki kb addig tud csak eljutni, hogy nehogy teherbeesés legyen, mintha az lenne a legkomolyabb probléma. Komolyan csak eddig terjed az ép ész, ha szexről van szó? :D

2022. szept. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
20%
most ezt tényleg elhiszitek? ott van felizgulva és inkább hazamegy kiverni? :D
2022. szept. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
10%
Én mindkettőtöket meg tudom érteni, az is gáz ha valaki csak csőlátásból szitkozódik hogy úristen ménemhúzodfel. Én is eljöttem volna, mert magas az ingerküszöböm és gumiba nem tudom élvezni egyáltalán. Elhiszem hogy neki ugyan olyan jó, de nekem marhára nem. Van hogy lelankad szex közbe ha gumiba csinálom annyira unom. 20/F
2022. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

25-ös:


Jó és akkor alkalmi szexnél nem kell gumit húzni, mert hát kitérdekel, ez a megoldás? Tényleg nem értem. Senkinek sem tetszik de azért legyen mar meg az alapvető biztonság és mondjuk a tisztelet

2022. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
14%

25-ös vagyok.

De nem fogod fel hogy nem tudok abba szexelni? Fel se izgulok benne nem is érzek semmit. Nekem nem opció a koton és kész. Megértem az ő részét is, de én is eljöttem volna. Nem fogok feleslegesen szenvedni gumiba mert el se tudok benne élvezni.

2022. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul vagy összerakva! -Mindösszesen csak ennyi!
2022. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

#8

Bocsánat a kérdésért, de ha semmit nem érzel, minek csinálod egyáltalán?

2022. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
88%
Ez alap..Igényes a nő..Értelmes ember kalandba nem megy bele gumi nélkül..Én is vágtalak volna ki..
2022. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!