Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ennyit számít a szakáll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ennyit számít a szakáll meg az izom?

Figyelt kérdés
Fél éve növesztettem egy kb közepesen hosszúnak mondható szakállat, meg elkezdtem pár kg izmot felrakni magamra. Hát előtte nem voltam népszerű, élőben nem tudok ismerkedni munkahely miatt, ezért tinderen voltam mindig is. Alig volt kb 5-6 match egy hét alatt. De most az új külsőmmel jött 3 nap alatt majdnem 80. Az egyikkel már találkoztam is, másikkal holnap fogok, szexkapcsolatok csak ezek, egyik napra ez jut , másik napra a másik, majd így tovább, nincs hiány. Miért van ez?

2022. szept. 3. 21:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2022. szept. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na, jó ezeket olvasni. Örülök hogy kellek a nőknek, le se vágom akkor. Végre jól élek, csak ez kellett, innentől aranybánya a tinder :D
2022. szept. 4. 19:19
 13/13 Whitewolf19 ***** válasza:

És kit érdekel... :)


Engem kitiltottak, mert beolvastam az ostobáknak, valaki meg jelentette... :D

2022. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!