Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ennyit számít a szakáll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ennyit számít a szakáll meg az izom?

Figyelt kérdés
Fél éve növesztettem egy kb közepesen hosszúnak mondható szakállat, meg elkezdtem pár kg izmot felrakni magamra. Hát előtte nem voltam népszerű, élőben nem tudok ismerkedni munkahely miatt, ezért tinderen voltam mindig is. Alig volt kb 5-6 match egy hét alatt. De most az új külsőmmel jött 3 nap alatt majdnem 80. Az egyikkel már találkoztam is, másikkal holnap fogok, szexkapcsolatok csak ezek, egyik napra ez jut , másik napra a másik, majd így tovább, nincs hiány. Miért van ez?

2022. szept. 3. 21:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jó érzés. Nem hittem volna hogy ennyire tetszem a nőknek
2022. szept. 3. 21:37
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Most ez a trend.
2022. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Az arab farokra bukás a trend,meg nyugatmajmolás is megmaradt.Onnan jött ez a "vikingpasi" kór.
2022. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Whitewolf19 ***** válasza:
95%

Nos.. Ez inkább mentalitás kérdése.


Én például szakállas vagyok, mióta megnő mindig hagytam, utána lett belőle ilyen divat..

Sportolok, járok edzőterembe és mivel relatíve nagyobb súlyokkal dolgozom, nagyobb darab és izmos vagyok.. Még sem igénylem ezt a gagyi mindig másra rámászom tinder és Instagram világot... Van méltóságom és azért ettől igényesebb nőket kedvelek.

A sportból is jó lenne ha nem divatmajmolást csinálna sok kretén...


F/27

2022. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A testépítést már rég majmolja a sok "séketiszok,erős vagyok" kisgyerek.
2022. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Whitewolf19 ***** válasza:
0%

Attól ott vannak azok az emberek, akik nem így állnak hozzá.


Nem érdekel a divat. Én az erő vonalát egyébként is inkább, verseny is azon a vonalon volt.


Strand gyurós 40 kilós pistikéknek ott van a homokozó..

2022. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hogy szamit-e, hogy az ember tesz a testeert? Igen. Nyilvan jobb egy barmilyen minimalis szinten is karbantatott es sportosabb test. De ez a nok eseteben is igy van. Ezek persze most altalanositasok, de a tobbsegnek szerintem a karbantartott test jobban bejon.


Szakall? Nem tudom, izlesek es pofonok. En imadom. :)

2022. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3 nap alatt 80? Hát nem tudom milyen kepek lehetnek azok bro)
2022. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát egy kidolgozott formás test mindig is sokat számított, nem csak most. Én szemèlyszerint írtózom a szakálltól (borosta az én zsánerem) viszont tudom hogy nagyon sok lánynak tetszik a “kanadai favágó” style. Ha még megdobod egy kockás flanel inggel.. nyert ügyed van.

30N

2022. szept. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ő bejönne a csajoknak?
2022. szept. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!