Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szilikoncicis csajok izgatób...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szilikoncicis csajok izgatóbbak, szebbek?

Figyelt kérdés
2022. szept. 3. 15:41
 181/190 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


Meg véletlenül sem jár így több millió nő 😂

2023. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/190 anonim ***** válasza:

Hagyd már ezt a többmilliózást, ez nem tudományos igényű érvelés, csak annak fércelt látszata, aztán csodálkozol, ha "tessék, erre nem tudsz mit mondani".

Többmillió kismellű nő él boldogan. Sikeresen.

Többmillió szilikonos nő megbánta a műtétet a hegek és az eredmény miatt.

Többmillió férfit kifejezetten taszít a gumimell.

Tessék. Ennyi a vitakultúrád, ha ezt igényled, lemegyek a szintedre.


Értem én, hogy neked a világ kincse a szilikonmell. Azt szeretném végre megérteni, hogy miért akarsz erről MÁSOKAT is meggyőzni, ha ki is jelentik, hogy nekik ugyan nem.

2023. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/190 anonim ***** válasza:

Többmillió szilikonos nő megbánta a műtétet a hegek és az eredmény miatt.


😂 na ez az ami soha nem lesz igaz

Az a baj hogy te azt hiszed hogy tudod mit csináltál azzal a bizonyos spanyol viasszal…

(Lejössz a szintemre. xd

Lefeküdhetek veled hálám jeléül?

Nagyon tetszenék, ígérem. Még modellkedtem is pár évet, annyira jó vagyok. 😉 CSAK mellem nincs.

Többek között a modellkedés miatt sem lett szilikon egyébként. )


Közben meg leírod hogy életedben nem hallottál még olyat hogy a szoptatás után eltűnik a nők melle???

16 éves korom óta tudom hogy mennyire gyakori jelenség.


Igen én rajongok azért hogy egy nőnek lehet melle és megváltozhat az egész élete, most már csak azt kellene kiderítened magaddal kapcsolatban hogy ami többmillió férfinek ennyire tetszik, azt te miért “utálod” ennyire….

Puszi

2023. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/190 anonim ***** válasza:

*jah amúgy a több millió külön van. Egybeírta a telom miután idéztelek

És nem kell az elírásaimmal jonni, látom közben is de ilyen szövegeknel nem fogom javítani a telòm

2023. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/190 anonim ***** válasza:

Ha egyszer tényleg le is feküdnél valakivel, rájönnél, hogy a szex minősége nem a mell méretétől függ.


"Igen én rajongok azért hogy egy nőnek lehet melle és megváltozhat az egész élete, most már csak azt kellene kiderítened magaddal kapcsolatban hogy ami többmillió férfinek ennyire tetszik, azt te miért “utálod” ennyire…."


Nem, babám, te beleszálltál azokba a férfi válaszolókba, akik itt - és más általam ide linkelt kérdések alatt is - túlnyomó többségben azt írták, hogy inkább legyen bármilyen, de természetes mell, mint szilikonos, hogy hazugak, stb.

Ezzel volt és van bajom. Hogy mindenkit meg akarsz győzni arról, hogy ami neked tetszik, az másnak is tetszenie kell, és ha mást mond, akkor hazudik. Ez a probléma.

2023. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/190 anonim ***** válasza:
😂😂 na ez már a tényleg a vicces
2023. máj. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/190 anonim ***** válasza:

Szia, most írtam egy bejegyzést a csajoknak a Facebook csopiban meg itt is válaszolgatok a lányoknak üziben a műtétről. Emlékeztem rád és csak szerettem volna szólni hogy végre pár hete megvolt a műtét😍dr pukancsik dávidnál. Ha megcsináltatod, kizárólag hozzá menj. Én az összes itthoni orvost megnéztem, de senki nem csinál ilyen gyönyörű melleket mint ő [link]


Csak nézd meg ezt, ez a legszebb az összes munkája közül, én ebbe szerelmes lettem, ezt mutattam neki hogy nekem is ilyet csináljon.

Nekem kicsit nagyobbat rakott ennél, 400 ccm, pedig az eredeti ugye nekem még a képen lévőnél is jóval kisebb volt, ahogy írtam anno, semmi

A fájdalom borzalmas, azt el kell mondani, én utána napokig ájultam szinte minden nap, az első ebéd után hánytam is otthon..

a fájdalom része nagyon kemény, meg a gyógyulás is, de ha ránézel erre a fotóra, mindent megér

Még itthon leszek egy ideig, hordanom kell a speciális melltartót is.

Csak gondoltam megosztom veled is az örömöm, annyira izgatott vagyok 😍

Ha érdekel privátban küldök majd képet a végeredményről és ha mégis megcsináltatod csakis ehhez a dokihoz menj. Mikor megláttam a munkáit tudtam hogy csak hozzá, fel sem fogom hogy végre ott van a mell a helyén ahol eddig semmi nem volt, mikor először megnéztem a tükörben magam még a kötéssel együtt, elsírtam magam

Jövő nyárra veszek 100 különböző bikinit az biztos és szakadó esőben is a strandon leszek hogy lássák végre az emberek

Puszi és kérdezz te is bátran ha érdekel bármi

2023. nov. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/190 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy reklámra megy ki az egész ténykedésed, nem baj, jelentem a kéretlen tartalmát.
2023. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/190 anonim ***** válasza:

Hahaha köszi hogy eszedbe jutottam de attól függetlenül hogy neha meg eljatszom a gondolattal maradok már így :)

Egyébként nekem is a fejemben voltál neha mikor ilyen kérdés jött velem szembe, hogy vajon végül is mi lett veled e téren

Most már emlékszem hogy nem válaszoltam a privátodra tovább, akartam de aztán kiment a fejemből és elteltek hónapok, bocsi

Nagyon nagyon szép amit linkeltel, pont ez a legszebb szerintem is, én is ilyen nagyon kereket csinaltatnek

Megnéztem az oldalát és ott ragadtam mert nekem meg az a mániám évek óta hogy imádok előtte utána fotókat nézegetni mellekrol és orrokrol is de a neten már kb. Az összeset láttam és ezét a dokiet meg soha :D

Nekem Krasznai volt a fejemben mikor nagyon erősen gondolkodtam rajta, nyilván öt ismeri mindeki…..

Van amúgy egy csaj aki volt a miss world-ön, sík lapos, kb 27 éves és nem csináltatta meg eddig, ehhez képest az összes fotót likeolta…..

kiváncsi vagyok mikor lesz majd új melle😂😂nem is értem eddig miért nem lepte meg miközben 27 és teljesen lapos.

Jobbulást, én arcot töltettem már egyszer csak hialuronnal, tekintve hogy jött a 30 és az is kegyetlen volt….. de megéri

Jobbulást és küldd majd a képet

És bocsi a privátért

2023. nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/190 anonim ***** válasza:

De a plasztikai mutetek topicban a kérdés alá meg nem írtál ahol aggódott a csaj és írta hogyha neked meglesz akkor belevág…..

sztem ezt oda másold be

2023. nov. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!