Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzóak az ilyen és ekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzóak az ilyen és ekkora szilikoncicik, melyeken látványos, hogy műtöttek?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 20. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Rendkivül kiábrándító, ez konkrétan már taszító. Főleg egy ilyen csajon, aki full bomba lenne még teljesen lapos mellkassal is. Így meg mint egy karikatúra. Pedig én szeretem a hatalmas ciciket is, de a természeteseket.
2022. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Sőt
2022. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Számomra igen, én szilikon mell mániás vagyok:D
2022. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Hát nekem ez gusztustalan.
2022. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Az #1-essel tudok egyetérteni, egy jó alakú csaj lenne, de ezek a lufik már torzak. A fele is bőven elég lett volna oda (mondjuk ilyen alakkal egy b-s kosár is tökéletes) azt viszont sokkal természetesebben kellett volna a sebésznek beraknia nem ennyire műanyag külsőt sugárzóan.
2022. jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nyiván ellehetne viselni, nem tiltakoznék ellene, de akkor is fura, aránytalan, torz. Ez nem egy szép harmonikus test, de a hölgynek nyilván nem a testi-lelki harmonia megtalálása a célja. :))

Amugy olyan mintha valami betegsége lenne, ezzel a feszűlő cicikkel.

2022. jan. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem gyönyörűek, nagyok és feszesek, de van benne egy kis lógás a súlyánál fogva. Oldalmell formálya, íve, nameg egy ilyen testen... Nekem 10/10-es nő.
2022. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tetszik! :)
2022. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Van, aki számára vonzóak. Mások számára meg nem.
2022. márc. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem rossz, de a szeptol messze van. ahogy fentebb irtak: karikatura
2022. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!