Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szilikoncicis csajok izgatób...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szilikoncicis csajok izgatóbbak, szebbek?

Figyelt kérdés
2022. szept. 3. 15:41
 171/190 anonim ***** válasza:

Ahogy már többször prezentáltad, és gyenge pillanatodban magad is elismerted, csak azt látod meg, amit akarsz.


"Your wife is the most beautiful woman in the world. She is perfcet."


"Caprice is the bomb."


"Tell her that she is BEAUTIFUL the way she is natural and all.


"You are lucky."


Mint mondtam: neked nem a melleddel van a baj, hanem az agyaddal. Nem a sebész az az orvos, aki segíthetne.

2023. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/190 anonim ***** válasza:

161, mivel töröltek a kommentem amit neked irtam:

Csinaltasd meg, főleg ha tényleg nincs semmi, mert nagyon meg fogod bánni 30 körül hogy a legszebb 20as éveidet mell nélkül kellett töltened.

Én is bántam végig és ha lett volna kapcsolatom, vagy ha ismert no lettem volna aki szem előtt van, akkor biztos hogy megcsinaltatom.


Főleg akkor “kattantam be” amikor megláttam hogy az általam legszebbnek tartott nőnek is szilikon a melle, főleg mikor megtudtam hogy mennyire lapos volt műtét előtt és mennyit dob rajta hogy a semmiből lett egy közepes méretű kerek melle… főleg hogy modell és milyen jól mutat a képeken….

Pedig ő annyira szép hogy meg mell nélkül is jó csaj, de azért na.

Iszonyat irigylem amiért ő 18 évesen ezt meglépte.


Amúgy csak ennyit tesz a női lélekkel ha van melle:


[link]


“De én nagyon nagyon sokat kaptam attól hogy megcsinaltattam és visszakaptam a melleim. Nő vagyon na….”


Ennyit arról hogy egy férfi majd jobban tudja hogy hogy érzi magát egy nő ha nincs melle….

2023. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/190 anonim ***** válasza:

"Ennyit arról hogy egy férfi majd jobban tudja hogy hogy érzi magát egy nő ha nincs melle…"


Egyáltalán senki nem mondott itt ilyet. Sőt, én eddig is azt mondtam, hogy rajta, ha neked így jó, csináltasd csak meg. Csupán ne mondd azt, hogy a férfiak miatt teszed, hanem kommunikáld úgy, ami: magad miatf. És ne akard a férfiak helyett _te_ jobban tudni, hogy mi tetszik nekik, és mi nem, akkor is, ha mást mondanak számodra.

2023. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/190 anonim ***** válasza:

Mi a jó isten értelme van egyáltalán ide írni egy hosszan fogalmazott kommentet ha úgyis jelentgeted? :DD

Hihetetlen hogy törlik, mikor SEMMI durva nem volt benne :DD

Az agyam eldobom komolyan


Azt is irtam hogy te se akard megmondani a többi milliárd férfi közül hogy nekik mi tetszik, mert nagyon soknak meg a nagy plusz a nagy szilikonos… és ez tény, mert sokszor belefutottam már ilyenbe


De isten látja lelkem hogy az életben nem írok ide többet mert nekem nem éri meg hogy egy ilyen topik miatt kitiltsanak, mert te itt jelentgetsz, mert gyanítom hogy nem más csinálja


De így tovább ha tiltanak emiatt olyan depresszióba esek hogy a földön semmi nem húz ki belőle, mert nekem fontos ez a fórum.

2023. ápr. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/190 anonim ***** válasza:
73%

Te szálltál bele itt minden férfi válaszolóba, aki azt írta egyöntetűen, hogy nem tetszik neki a szilikon mell. Te hazugoztad, képmutatóztad, és egyéb minősítéssel dehonesztáltad az egyébként anonim férfi válaszolókat. Innen indult az egész.


Még egyszer, és utoljára: ne akard megmondani a férfiak helyett, hogy mit gondolnak. Ennyi.


Hogy neked mi tetszik magadon, mit csinálsz a saját testeddel, és miért, az a te döntésed. Hogy másoknak tetszik-e, az pedig az övék.

Köszönöm az eszmecserét.

2023. ápr. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/190 anonim ***** válasza:

Én meg nem köszönök semmit! 😂

Éljen a gyönyörű tökéletesen kerek nagy szilikonmell, a tudomány egyik legjobb találmánya.

Ami rengeteg nőnek adott önbizalmat és gyönyörű dekoltázst.

Úgy all rakta a bikinifelső mint ahogy semmi nem áll semmi máson.

Jelenleg is több millió férfi csodálja őket a barátnőiken, feleségeiken, hírességeken, random utcán sétáló nőkön.

Ha el akarnék csábítani egy férfit, nagy mellel vagy szilikonnal bármikor levetkőznék hiszen akkor lenne mit mutatni, jelen allapotomban soha hiszen így meg lenne a nesze semmi fogd meg jól szituáció.


Jah és Gal gadotnak meg régebben volt melle, amikor befutott, csak a 3 lánya szépen leszivta őket mint sok más nőnek.


De egy szónak is száz a vége, éljen az életet adó mellműtét!

2023. ápr. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/190 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy egyre izzadságszagúbb mentegetőzésekkel próbalkozol be, hogy igazold a prekoncepciódat. Gombhoz a kabátot.

A világon nem hallottam még olyat, hogy valakinek többszörös anyaként lett KISEBB melle, mint előtte. Neked mindegy, hogy hogyan, csak "tudományosan", értsd, rámondással igazold, hogy aki kismellű, az miért is nem sikeres, vagy ha mégis sikeres, akkor miért nem kismellű igazából, vagy ha de, akkor nem volt mindig az, vagy ha az volt, már valamiért biztosan nem.

Így lehetetlen veled érdemben kommunikálni.


Mondtam: csináltad meg, ha akarod. De hagyd meg másonak a vélemény jogát, ha úgy nyilatkoznak, hogy nem tetszik nekik. Ennyi.

2023. ápr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/190 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ez a cikk tökéletesen leírja a helyzetet, én is hasonlóan vélekedek!

2023. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/190 anonim ***** válasza:

😂😂 ezt most nem mondod már tényleg komolyan


A szoptatás miatt nem tűnik el a nők melle??? Hány no csináltatja meg szülés, szoptatás után?

És nem nem csak azért mert lógnak, hanem mert eltűnik


Te meg meg a világon nem hallottál olyat hogy egy nőnek a gyerek után tűnik el a melle 😂😂

Hat Gal gadotnak is VOLT melle és a gyerek után nincs


[link]


Candice swanepoel modell….

Elég szép jó méretű mellei voltak.

A 2 gyereke után 0 azaz 0 melle van. Ott van a fotón.

A GYEREK után tűnt el a melle.

Rá lehet keresni hogy mekkora mellei voltak, most meg abszolút SEMMI melle nincs.


Nem egy tudományos teny szerinted hogy a szoptatás után eltűnhet a mell? 😂

2023. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/190 anonim ***** válasza:
178, jó a cikk.
2023. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!