Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bevállalható ez a játék? Nemt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalható ez a játék? Nemtől független a kérdés. Bdsm.

Figyelt kérdés

Meztelenek vagytok.A kezeitek és a lábaitok erős,de finom anyagú kötelekkel ki van kötözve az ágy sarkaihoz.

A szátok 3 nagy bugyival be van tömve,a bugyikat 1 kisebb selyemkendő rögzíti a szátokban és a szátokon 3 széles selyemsál feszül.Az extra kiszolgáltatottságért az arcotokat 2 nagy selyemkendővel kötötték be.Mozgatni maximum a csípőtöket tudjátok,a kötelek feszesek.Csak hümmögő hangok érik el a külvilágot,jól el vagytok némítva.Folyamatosan simogatják és izgatják a testeteket.Ha kell,akkor vibrátort is alkalmaznak.Mikor már eléggé fel vagytok izgulva,akkor visszavesznek a tempón és kezdődik minden újra.Kis szünetekkel több óráig tart ez a játék.



2022. szept. 3. 14:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
96%

Túl konkrétan fogalmaztál a kérdésedben. Pontosan erre szerintem nem sokan vágynak, de maga szituáció kisebb-nagyobb módosításokkal elég sok embert érdekelhet.

Ha a kötél helyett bilincs, és a bugyik helyett szájgolyó lenne, akkor nekem tetszene.

2022. szept. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
En kiprobalnam 20/L
2022. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 stretchrack ***** válasza:
97%
A bugyi helyett szájpecket használunk, egyébként nagyon hasonló játékot szoktunk játszani barátnőmmel. Feszesen kikötöz az ágyhoz X alakban, felkerül a szájpecek és a szemtakaró majd hosszasan izgat és kínoz, közben egyre jobban kifeszít egy csörlővel akárcsak egy kínpadon.
2022. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbálnám


18/F

2022. szept. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

A bugyirész nálam sem ok nem akarok ilyen fullados dolgokat elég ha csak bekötözi a szám.

De amúgy jó.

2023. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem férne el 3 bugyi, max egy bár még sosem próbáltam:)

Tetszik a játék, de vad idegennel bizti nem , max párommal játszanék ilyet.

Vannak selyem sáljaim, és tapasztalatból írom, szerintem sok lenne főleg kettő még arcra, nem lehetne levegőt kapni.

Nálunk szembekötésre bőven alkalmas szokott lenni

21L

2023. febr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 NTBS ***** válasza:
100%
Nem. Így levegőt sem tudnék venni. Megfulladok.
2023. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

[link]


Értem.Hát,én találtam olyan scarfbondage videót,ahol sokkal jobban megkötözik az embert.A fejét is,és erősebb az elnémítás is.Ez már kicsit légzéskontrollnak tűnhet.Amúgy tény,hogy három bugyi az sok lehet.Egyet szoktak használni a száj betöméséhez és egy kendővel szokták rögzíteni.De olyan 3 kendővel még le lehet kötni a szájat és 1-2 kendővel be lehet kötni az arcot és még orron keresztül azért lehet lélegezni,csak valakinek ez elsőre túl sok lehet,amit teljesen megértek.Amúgy azért jó még a selyemkendő az arcon,mert lelimitálja az érzékeket és az arcra feszülve elég kellemes,selymes érzést ad,a bőr maszkok meg inkább komolyabb bdsm eszközök.

2023. febr. 8. 22:25
 29/29 anonim ***** válasza:
Piszkosul szeretném. 28/f. Csak nem 3 bugyi, hanem 1-2. Meg mivel könnyen elsülős vagyok, így lehetőleg inkább minél kevesebb érintés a farkamra, max egy minimális az izgalom kedvéért. És hogy biztosan izguljak akkor is ha sokáig hozzá se érnek a farkamhoz, más érzékeny részeimet sokat kéne simogatni. Kedvencem a nyak, főleg az ádámcsutkámon, ott kéne sok simogatás meg masszírozás, ha oda sokat nyúlkálnak, önmagában azzal is izgalomban lennék tartva (úgy is ha ez jó sokáig lenne tényleg magában, érintetlen farokkal), na ekkor lennék egyszerre „agyonizgult” is és „bármeddig” elsülésmentes is
2023. ápr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!