Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bevállalható ez a játék? Nemt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalható ez a játék? Nemtől független a kérdés. Bdsm.

Figyelt kérdés

Meztelenek vagytok.A kezeitek és a lábaitok erős,de finom anyagú kötelekkel ki van kötözve az ágy sarkaihoz.

A szátok 3 nagy bugyival be van tömve,a bugyikat 1 kisebb selyemkendő rögzíti a szátokban és a szátokon 3 széles selyemsál feszül.Az extra kiszolgáltatottságért az arcotokat 2 nagy selyemkendővel kötötték be.Mozgatni maximum a csípőtöket tudjátok,a kötelek feszesek.Csak hümmögő hangok érik el a külvilágot,jól el vagytok némítva.Folyamatosan simogatják és izgatják a testeteket.Ha kell,akkor vibrátort is alkalmaznak.Mikor már eléggé fel vagytok izgulva,akkor visszavesznek a tempón és kezdődik minden újra.Kis szünetekkel több óráig tart ez a játék.



2022. szept. 3. 14:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
nincs akkora szám hogy feleférjen 3 nagy bugyi
2022. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Akkora szám nincs
2022. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

Én imádom ezt a játékot, de így kiszolgáltatni magad valakinek, ahhoz a világon a legnagyobb bizalom kell, ami rengeteg idő alatt tud kialakulni az erre megfelelő személlyel.

És így is jártam már pórul ilyen téren sajnos, ami egy örök életre szóló trauma marad valószínűleg...

2022. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

Túl bonyolítod a három bugyi, ilyen sál, olyan sál. Te a sima érzék korlátozást írtad le.

Amihez elegendő, egy szemtakaró, és egy szájpecek.

Ne haragudj, de a fantáziád egy kicsit gyermeteg.

2022. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

[link]


Erre gondoltam.

2022. szept. 3. 14:30
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút bevállalnám.


20/F

2022. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Igen,ehhez nagyon nagy bizalom és a másik fél tisztelete kell.
2022. szept. 3. 14:40
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Kipróbálnám

29/F

2022. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Én is leragadtam ott ahol a többiek, hogy 3 bugyi biztos hogy nem férne be a számba. Amúgy meg nem a válaszom, mert nem ismerek olyan férfit, akiben ilyen szinten megbíznék.
2022. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
99%
Bevállalható, igen, de ehhez nekem nem néhány hónapos ismeretség kellene. Plusz nem 3 bugyival a számban.
2022. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!