Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bevállalható ez a játék? Nemt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalható ez a játék? Nemtől független a kérdés. Bdsm.

Figyelt kérdés

Meztelenek vagytok.A kezeitek és a lábaitok erős,de finom anyagú kötelekkel ki van kötözve az ágy sarkaihoz.

A szátok 3 nagy bugyival be van tömve,a bugyikat 1 kisebb selyemkendő rögzíti a szátokban és a szátokon 3 széles selyemsál feszül.Az extra kiszolgáltatottságért az arcotokat 2 nagy selyemkendővel kötötték be.Mozgatni maximum a csípőtöket tudjátok,a kötelek feszesek.Csak hümmögő hangok érik el a külvilágot,jól el vagytok némítva.Folyamatosan simogatják és izgatják a testeteket.Ha kell,akkor vibrátort is alkalmaznak.Mikor már eléggé fel vagytok izgulva,akkor visszavesznek a tempón és kezdődik minden újra.Kis szünetekkel több óráig tart ez a játék.



2022. szept. 3. 14:13
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Rendben,én tapasztalatból írtam a három bugyit,de lehet egy is.Itt a lényeg azon van,hogy ne tudjon hangokat kiadni a kikötözött fél.

A megvalósítás izgalmasabb,mint a leírás,a megkötözött fél kicsit elrabolva is érezheti magát,ha jó a kivitelezés.És a kötözésben is lehet tovább menni,az alaphelyzetet írtam le.


Köszönöm az eddigi kommenteket!

2022. szept. 3. 16:47
 12/29 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem én is bevállalnám.


34/f

2022. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont ilyen elnémítás fétisem van szóval igen.

F

2022. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bevállalnám
2022. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Félelemérzés lenne bennetek,ha idegennel kellene ezt bevállalnotok?Vagy úgy izgalmasabb lenne ez a játék?

Ha ti kötözhetnétek ki valakit így,akkor az felizgatna titeket?

2022. szept. 3. 21:41
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek kötözni is, és azt is kipróbálnám milyen ha engem kötöznek meg. Idegennel is szívesen csinálok ilyet. 14 voltam
2022. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
#6-os vagyok: Idegennel is bevállalnám, ha tudom róla, hogy megbízható. Kötözni is szívesen kötözök.
2022. szept. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
96%
#17 Egy idegenről ugyan honnan tudnád, hogy tényleg megbízható?
2022. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

#18: Jó a kérdés, de néhány ötlet rá:

-Ismerős ismerőse

-Bizonyíthatóan megbízható

2022. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező !


Idegennel izgalmassabb lenne !

Egyépként a barátnőm így szokott kikötni csak nem a finom modszert kapom hanem rendessen megkínoz, úgy megkötöz mozogni téleg csak csipő egyépként a szájperc ha rendessen bent van akkor sem tudsz megszolalni meg fontos méret is hogy ileszkedjen különben nehezen érthetően tudsz beszélni kiabálni de ha jó a méret eséjed sincs kiabálni.

2022. szept. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!