Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik,ti mit reagálnátok,ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik,ti mit reagálnátok,ha kiderülne,hogy a csajotoknak van feltöltve a netre szexvideoja amin az ex pasijával szerepelnek???Vagy éppen két pasi dugja a videon.És a közös baráti körötökben ki tudodna a dolog.Érdekelne,Megnéznétek?Szakitanátok?

Figyelt kérdés

2022. szept. 1. 22:46
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer összejöttem egy csajjal akivel már az elején megbeszéltük hogy nyitott kapcsolat legyen. Így tudtam hogy voltak mellettem szexuális kapcsolatai. Az egyik ilyen alkalmával készült egy videó, két haverommal volt rajta hármasban. A netre szerintem nem került fel de a baráti körben azért mindenki látta. Nekem nagyon izgató volt hogy így láttam, sokszor megnéztem a videót. Meg nyilván a tudat is izgató volt hogy a barátnőmet más dugja, egyszer rávett egy hármasra egy másik pasival, akkor élőben is láthattam milyen az ha más dugja meg vagy leszop valakit. De őszintén, ezek után semmi komolyat nem tudtam vele elképzelni. Az előtte lévő párom borzasztóan féltékeny volt és rám akaszkodott, utána felüdülés volt egy lazább kapcsolat. 2 év után viszont szakítottunk. A mostani párom ilyenekben soha nem lenne benne, de ő lett a feleségem és a gyerekem anyja.
jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne


Mert akkor nem járt velem, így nem is csalt meg.

aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:

Biztos nem szakítanék. Előttem ami volt nem érdekelne. De ez vonatkozik oda-vissza alapon is.

Akkor ne csinálja ezeket ha velem jár

szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!