Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális dolog ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog ez vagy van valami baja a pasimnak?

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyunk együtt. Még azt sem lehet mondani hogy évek óta.

Ezek a dolgok mindig megvoltak.

De legalább régen megdugott néha ma már az sem. Fekszem mellette egy bugyiban és oda nyomom a farkához a seggem meg mozgok is de meg sem moccant a farka.

Simogatom a farkát golyoit akkor sem.

Fekszek előtte szétrakott lábakkal akkor se semmi reakció.

Ha több napot együtt vagyunk kettesben max.egyszer dugunk de inkább egyszer sem.


2022. szept. 1. 06:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Istenem 😂 hát szexuális étvágya 0. Sajnos gabalyodtam össze olyan lányal aki pont passzolna a pasidhoz. Szerintem mutassuk be őket egymásnak.
2022. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
65%
hát lehet váltanod kell, még próbálj azért rámenős, "kurvás" lenni, de, ha ez sem segít, akkor válts esetleg vibrátor, ha neked megfelel, de persze az nem igazi.
2022. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék érte, ha az én párom negyed ennyit kezdeményezne... F
2022. szept. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!