Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy a pasimnak nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a pasimnak nem megy fel a fityma a makkról?

Figyelt kérdés
Szex közbe végig ott marad, nem tud hátrahúzódni. Azt mondta neki mindig ilyen volt és hogy ez neki ilyen. Működik minden ugyanúgy. Szerintem ez nem normális, de valóban jó az ágyban.
2016. márc. 12. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Küldd el orvoshoz ha fontos az egészséged.
2016. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
semmiképpen sem egészséges, orvoshoz kéne mennie.
2016. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem fáj neki mikor lehúzod, vagy egyes pózoknál? Akár veszélyes is. Ha nem tudja megmosni a makkját, akkor belegondolni is rossz, hogy mi lehet a fityma alatt amit aztán beléd dug. :/
2016. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1, Az enyém? )talán az övé max?
2016. márc. 12. 19:22
 5/13 A kérdező kommentje:

"Ha nem tudja megmosni a makkját, akkor belegondolni is rossz, hogy mi lehet a fityma alatt amit aztán beléd dug. :/"


Hát ezen én is elgondolkodtam mondjuk, de meglepően semmi szaga, meg semmi bűz nem jön onnan ki. (sőt exemnek büdösebb volt)

2016. márc. 12. 19:24
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, de a Te puncidba teszi a mosatlan farkát drága.
2016. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A szag nem minden. Attól még bármi lehet. Lehet persze hogy semmi, csak hát... Ha nem zuhanyozna sose, akkor az zavarna szerintem. Most a farkával ugyan ez van.
2016. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 RRR ***** válasza:
nem az
2016. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én elég kényes nő vagyok a higiéniára meg a szagokra, ha koszos lenne neki ott meg is őrülnék!!!!!!!
2016. márc. 12. 19:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Pedig ha nem tudja hátra húzni, akkor hidd el, hogy nem higiénikus.
2016. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!