Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak nők ,akik képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak nők ,akik képesek élvezni az anált? A tudat az élvezet ,hogy "ott" jár a pasi farka?

Figyelt kérdés
2022. aug. 28. 20:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
Párombak is van orgazmusa popsiba! Azt mondja ha nem lenne nem is engedné, sőt néha kívánná!
2022. aug. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
A volt párommal csináltuk, az elsőnél nem élvezte, másodiknál már jobb volt és utána már azt mondta élvezte. Volt hogy el is élvezett, azt mondta!!!! Másabb érzés mint hüvelyi úton, de azt mondta jó volt.
2022. aug. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Sok itt a kamus g3ci.
2022. aug. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%

#13!

Miért sok a te fajta embrió? Nő elmondását írtam, nem kitalációt. Elég sanyarú körülmények között van a szexuális életed.

2022. aug. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem kéne hazudni neked se meg a nőnek se.
2022. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ehhez pont hogy nagyon erős bizalom kell a férfi részéről, ha a férfiasságát hajlandó a párja fenekébe helyezni. Pláne ha gumi nélkül is, mert úgy végképp ki van téve mindenféle veszélynek, ha esetleg a nő nem mosta ki magát megfelelően előtte. Nekem például ez a bizalom tetszik benne nagyon.


Mondjuk ez a bizalom valamilyen szinten fordítva is meg kell legyen, hiszen ha a férfi túl hirtelen vagy túl mélyre tolja, az nőként bizony kellemetlen tud lenni. Pláne ha a férfinek alapból elég nagy és vastag szerszáma van. :)

2022. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%

A barátnőm gyorsabban és könnyebben elmegy análban, és nagyobbat is élvez.

Lassan már többször van anál nálunk, mint „hagyományos”.

Én mondjuk nem bánom. 😁

2022. szept. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem élvezem, havi pár alkalommal van nálunk. Orgazmusom általában csak úgy van közben ha a csiklóm simogatom.
jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!