Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érzelmi eltávolodás az ok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi eltávolodás az ok?

Figyelt kérdés

Nyaralunk a barátommal , már 2 hete el vagyunk utazva es nem tart igényt szexre, nem kezdemenyez, pedig nagyon aktív ember ilyen téren.

Már én sem kívánom, így nem kezdeményezek én sem. De azon gondolkodtam, hogy hogy létezik, hogy férfi létére nem tart igényt, nem lép felém, semmi, pedig a pasiknak ez biológiai szükseglet ....nöknek is de talan pasiknak surgetöbb néha ...


2022. aug. 25. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat már a végét járja akkor.
2022. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kihalt minden érzelem, vágy szexualitás. Nyaraláskor kellene mindig is kefélnetek, nem pedig tartozkoknotok. Te is írtad hogy nincs kedved, nem kívánod, van ok és okozat.
2022. aug. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ennek vége van😔


Szomorú

2022. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ilyenkor mi történik az ö vágyával? Megszunik neki is? Vagy csak irántam? Vagy a jelenlétem nem stimulálja már es neki is eltünik a vágya?
2022. aug. 25. 09:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Más nőre beindul, de rád már nem mert megunt, ki élt. Nem vagy számára több egy embernél ha egyáltalán annak néz. Irántad nem működik a célra, értsd már meg! Vége, kaput, finish, le főtt a kávé, told el a biciklit.
2022. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az mit jelent hogy irántam nem működik a célra ....
2022. aug. 25. 13:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, az cerka akart lenni!

Irántad nem működik a cerka. Hagyd ott,keress mást.

2022. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyik volt barátnőm szándékosan építette le a szexuális életünket,

úgy, hogy sosem kezdeményezett, és igyekezett kerülni a helyzeteket

ahol én kezdeményezhettem volna. Be kellett látni, hogy ennek nincs

értelme, és tovább kellett lépni. Én mára kiegyensúlyozott szexuális

életet élek a párommal, ő pedig számos kapcsolat után egy nála jóval

idősebb férfi mellett kötött ki. A közös ismerősök szerint azért,

mert az idős úr már nemigazán igényli a szexet.

2022. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Mert egy idő után, ha nincs új, csak a szokásos, cumi, beleülsz, elmentek azt vége; akkor az olyan mint ha kiverné magának. A szexbe az a jó, hogy mindig lehet újítani! Más póz, máshogy cumizod, mélyre veszed, ha beleűlsz, a csípőddel is játsz! Kavrj mint egy szakács! Legyél qrva! (Értsd jól!) Cumizd le a zuhany alat meglepetés szerűen. Ez mind olyan ami nem hétköznapi. Nem tudom milyen idős vagy, de a fiatalok nem tudnak egy jót dugni. Tisztelet a kivételne! F 42
2022. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!