Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak volt már, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak volt már, amikor csak a kaland lehetősege miatt kezdtetek el "udvarolni" egy lánynak, de rájöttetek, hogy ha célba ér a játék, akkor az rátok is hatással lehet, így inkább elengedtétek?

Figyelt kérdés

Egy kiskori ismerős a számomra ismert védelmező nagytesós képet felrúgva, 4 olyan év után, amikor szinte egy szót se váltottunk, felbukkant és egész sok energiát és időt befektetve elkezdett nyomulni, arra utalva, hogy inkább a bugyimba belemászós téren érdeklem.

Én erre nem voltam nyitott, ezért meglepő módon teljesen más irányba terelte a kapcsolatunkat, ami az én oldalamról is némi változást hozott. Egész sok időt töltöttünk együtt, voltak vidámabb és komolyabb, mélyebb tartalmú beszélgetéseink is bőven és kölcsönösen kerestük egymás társaságát. De inkább ilyen közelebbi barát zónás kapcsolatnak kategorizáltam volna a helyzetet. Szépen körvonalazódott, hogy a szimpátia ellenére egyész más terveink vannak az élettel rövid és hosszú távon is, ezért kapcsolat szempontjából biztosan nem egymást keressük.

Ennek ellenére én érzelmileg elég közel kerültem hozzá, így amikor felhozta, hogy lehet nem egymást keressük, de próbálkozhatnánk egy barátság extrákkal dologgal, fontolóra vettem ezt a lehetőséget is. Azonban mielőtt bármilyen döntést hoztam volna az ügyben, ő visszaterelte a kapcsolatunkat egy ridegebb barát zónába, majd teljesen eltávolodtunk egymástól.

Valószínűleg jobb ez így, de mégsem értem pontosan a helyzetet...



2022. febr. 9. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem pszichopata/pszichopatához hasonló, annál mindig fent áll a lehetőség, hogy érzelmi kapcsolat alakul ki egy olyan kérdésem emberrel, aki megérinti lelkileg.
2022. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt. Jelenleg is lenne egy hasonlo,csak nem tudom mit tegyek
2022. febr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Túl bonyolítod. A srác csak simán - végre - a szádba akarta tenni a farkát amíg le nyeled neki. Nem volt ebben semmi egyéb. Egyszerűen a sok év amit beletett energiát abba, hogy téged támogasson, kicsi jutalmat várt, néhány spiccben. Te erre nem voltál vevő, akárhány módon próbálkozott. Kitartó volt, de egyben egyenes is. Haragudni nincs okod ezért. Ő meg csalódottan távozott. Van ilyen.
2022. dec. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!