Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Járnátok, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Járnátok, vagy szexelnétek (kaland vagy szexkapcsolat) féllábú férfival?

Figyelt kérdés

Olyan pasit képzeljetek el, akinek az alsó és felsőteste is sportos, teljesen naturálban nyomatja az edzést és nem elsősorban a külső miatt, hanem a sport öröméért…

Mondjuk, hogy relatíve jóképű is, művelt, jólszituált egyetemet végzett “értelmiségi”.


És ilyesmi művégtaggal rendelkezik mint ezek a lányok:

[link]


Ezek a protézisek amúgy 3.5 millió forint körül kaphatóak és bár Magyarországon elméletileg lehet ingyen is protézishez jutni, az nem ilyen minőségű lesz, valamint gyakorlatban sokkal, de sokkal egyszerűbb dolga lesz annak aki tud és hajlandó is fizetni.


Egyébként ha az illető az Egyesült Államokban veszítette el a lábát mondjuk egy balesetben, akkor egy ilyen minőségű műtétért, amilyen a videóban szereplő lányoké is volt, 35-40 millió forintnak megfelelő dolláros csekket küldenek ki…

Szóval a protézis ehhez képest aprópénz.


Ezek igazából a kérdés szempontjából nem is lényeges információk, de valamiért jobbnak láttam megemlíteni…


Szóval Ti eltudnátok képzelni, hogy ilyen férfival szexuális kapcsolatot, vagy komoly kapcsolatot folytassatok?


Kaland, vagy akár hosszabb szexkapcsolat esetén a dolgok akár úgy is megoldhatóak, hogy Ti szinte nem is szembesültök a dologgal… A csonkot például biztosan nem kell látnotok, hogyha nem akarjátok.

Ha pedig ennél is érzékenyebbek vagytok esetleg, akkor még az is megoldható hogy magát a protézist se lássátok meg…

Vagy van itt olyan, akinek esetleg már a tudat is kizáró ok lenne?

Nyugodtan legyetek őszinték, ez egy anonim oldal és erre a kérdésre nincs rossz válasz…

Legrosszabb esetben kaptok egy pár lepontozást az érzékenyebb emberektől, akik kevésbé tudják értékelni az őszinteséget, de én speciel mindenkit fel fogok pontozni aki a kérdésre válaszolt!


A kapcsolat az már egy fokkal nehezebb, ugyanis akinek művégtagja van, az otthon 90 százalékban nem hordja…

Ugyanis nagyon kényelmetlen lenne állandóan hordani, meg negatív hatásai is lennének.

Vannak akik otthon hébe-hóba, egy sokkal “gagyibb” és könnyebben le-fel vehető művégtagot használnak, de általában csak valami mankó szerű segítséget használnak. Sőt egyesek semmit…

Otthon bekötözve, vagy másképpen eltakarva sem lehet az a terület, hiszem a bőrnek valamikor szellőznie kell, meg kenegetni is ajánlott.

Ezentúl pedig ott van még a fantomfájdalom is mint jelenség… Ami szerintem sokaknak szintén taszító lehet egy kapcsolatban.

Ha valaki művégtagot használ, akkor a fantomfájdalom végigkíséri az életét, ugyanis amikor használatban van a protézis, az agy valamennyire elhiszi hogy az a testrész megvan még…


Szóval mit gondoltok?


Csinálok szavazást is, de alapvetően válaszokat (is) várok… A szavazás főleg azoknak van akiknek nincs idejük válaszolni, vagy valamiért nem szeretnének…


Itt pedig még leírnám a saját közvetett tapasztalataimat és elképzeléseimet a kérdéssel kapcsolatban, melyek amúgy lehetnek tévedések is…


Én azt vettem észre, hogy alapvetően minden féllábú embernek megnehezíti ez a dolog a szociális kapcsolatait…

Egyrészt, a legtöbb emberben ez tudat alatt egy vészjelzést vált ki azért… Ez nem is meglepő, hiszen nem tudhatjuk hogy miért van valakinek fél lába. Sajnos ez minden látványos, a normálistól eltérő állapotra igaz (szerintem), betegségekre is…

A faj fenntartás szempontjából nem előnyös ilyen “egyedekkel” szaporodni.


Másrészt sokan nem tudják, hogy ez az állapot milyen nehézségekkel jár még a XXI. században is. Vannak akik azt gondolják, hogy a mai modern művégtagok ténylegesen helyettesítik, sőt akár felülmúlják a valódi végtagokat…

Így hát ellenszenvet vált ki belőlük, hogyha valakit “zavar” a saját állapota.


Ezért azt vettem észre, hogy az érintett férfiakra és nőkre egyaránt jellemző, hogy elviccelik a helyzetüket…

Ezzel elég erős szimpátiát tudnak kivívni maguknak, széleskörben, de sajnos (szerintem) ez egy védekező mechanizmus… És amikor valaki azon vicceskedik, hogy Ő pl. “félig robot”, vagy ilyesmi, nem őszinte az öröm.

Valójában attól fél, hogy keserűnek és komplexusosnak nézik.

Meg mint már utaltam rá, van egy ilyen jellegű társadalmi elvárás, hogy neki bizony viccelődni kell a helyzetével…


A párkeresésben úgy vettem észre, hogy a férfiak és nők helyzetét teljesen másképpen nehezíti meg…


Röviden: Egy művégtaggal élő nőnél akár több kezdeményezhetnek mint egy “normális” nőnél, viszont a kezdeményezők nagy része egyértelműen súlyosan önbizalom hiányos férfi, aki a kiszemelt állapotát a saját előnyére használná.

Valami olyasmi játszódik le ezekben a férfiakban akár csak tudat alatt, hogy “Ő nem teljesértékű, neki már az is hatalmas dolog lehet, hogy nekem meg van minden testrészem”…

A baj csak az, hogy egy egész sereg ilyen férfi próbálkozik ezeknél a lányoknál.

Valamint még ott vannak azok is, akiknek ez az állapot egy szexuális fétis.

Gondolom mondanom sem kell, hogy egyik réteg képviselőjével sem jár valami jól egy nő….



A férfiak helyzete pedig nagyon más szerintem…

Ott inkább az van, hogy hiába rengeteg nő együttérez velük, férfiként nem tudnak rá tekinteni, csak nagyon kevesen…

Ebből meg elindulhat náluk egy újabb komplexus.


Ti mit gondoltok? Ezekkel a dolgokkal kapcsolatban is várom a véleményeiteket… Előre is köszi!



2022. jan. 25. 19:32
A kérdező szavazást indított:
Igen én járnék ilyen férfival
Nem járnék ilyen férfival, de ha amúgy tetszik, akkor szexről lehetne szó
Elképzelhetetlen, hogy lefeküdjek ilyen férfival, így nem is járnék vele
23 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Még érdekességként megjegyezném, hogy én felhívtam pár prostituáltat, hogy fogadnának e ilyen férfit…

A többség pedig nem fogadna.

Jó, nem hívtam fel az összeset, de azért körbekérdeztem…

A legtöbben amint meghallották a dolgot, mondták hogy így nem tudnának fogadni és nem engedték a magyarázkodást, vagy alkudozást hogy például mi lenne ha csak orál lenne, stb.


De azért volt 1-2 aki vállalta volna és kedvesek is voltak telefonban, de az a baj hogy pont azok voltak ilyenek, akikről ezt kép alapján sejtettem is.

És valószínűleg túl sok dologban benne vannak, ami nem pozitív.


De nem élek örömlányok társaságával, csak erre is kiváncsi voltam.


Ez off, csak érdekességként jegyeztem meg.

2022. jan. 25. 19:43
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem fogom ezt a se eleje se vége kisregényt végig nyálazni. Röviden a válasz, hogy nem kizáró ok, ha fél lábú. Ha nem hagyja el magát, és minden stimmel, akkor ez egyáltalán nem állna közénk. Ja, és nem akarok szaporodni, ez nekem pláne nem játszik.
2022. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Bocs nekem az jön le a kisregényből, hogy azzal próbàlod kompenzálni, hogy hangoztatod mi mennyibe került, ergo mennyi pénzed van. Ezzel több lányt akarsz az igen felé terelni?
2022. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#3. Még az is lehet.

Őszintén nem tudom, hogy miért éreztem fontosnak megemlíteni.

2022. jan. 25. 20:07
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

Elolvastam, talán soha életemben nem olvastam ennyit egyszerre.

Én a múltkor láttam egy fél lábú lányt, valami protezise lehetett, de látszott rajtaz, hogy mulaba van.

Én komolyan mondom, arcra még soha életembe nem láttam olyan gyönyörű lányt, meg alakra is jó volt, engem férfiként még izgatott is, hogy kiszolgaltatott, míg utaztam vele arról fantazialtam, hogy milyen lenne vele élni egy kapcsolatban és arra jutottam, hogy simán jó lenne.

De én férfi vagyok, nálunk ez máshogy működik, a nők egyből a kiszolgaltatottsagot látják azokban a férfiakban akiknek nem csak testi, hanem esetleg lelki, vagy szellemi fogyatékosságaik vannak.

Nagyon kevés a lányokbol az a réteg szerintem aki ezt "elnezi". Mert egyből az jön le, hogy nyomorék, béna, biceboca....

Az meg, hogy a prosti is valogatnak felháborító.

Én sajnállak haver, de ez van, pénzzel sok mindent lehet kompenzálni, a farkad amúgy mekkora? Mert ez is egy utokartya lehet, egyfajta aduasz, ha nagy a farkad meg vastag a pénztárcád akkor nem hiszem, hogy ebből nagy gond lehetne.

Nem?

2022. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Tisztelt Miszter Miniszter válasza:
88%

#5 "Elolvastam, talán soha életemben nem olvastam ennyit egyszerre."


Na, az látszik!

2022. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
Most miért? Miért kell genyozni?
2022. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

A barátomnak ilyen protézise van, miután anno gyerekkorában amputálnia kellett a bal lábát egy baleset következtében.

Csak a harmadik randinkon mondta el, odáig fel se tűnt. Látszólag az életére nem volt különösebb hatással (értsd, ugyanúgy utazott, túrázott, együtt volt a barátaival, kiélte magát a hobbijainak). Mivel nem korlátozta semmiben, egyáltalán nem zavart. Ha akadályozná a szexben vagy utazásban (az én életemnek fontos eleme), akkor nem lett volna jövője a dolognak, de nem okoz az életében problémát, így nekem se.

Azt se szerettem volna soha, hogy takargassa magát, mármint engem nem zavar, ha látom a csonkot vagy ilyesmi. Az is a része, és azért nem tegnap vesztette el a lábát, látványra nem vészes.

Mondjuk a barátom szokott az állapotával viccelődni, ahogy az egyik barátnőm is, aki vak. Egyikük se túlérzékeny a téma kapcsán.

(Elkeserítő ilyet olvasni, #5-ös. Mondanám, hogy szégyen, de inkább nem provokállak, de remélem a jövőben majd művelődsz egy kicsit.)

26/N

2022. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Futó kaland esetén engem zavarna a csonk látványa. Belemennék, de látni nem akarnám. Viszont ha úgy alakulna, hogy tovább haladnánk, egy komolyabb kapcsolatba, akkor már nem. Ott már a kialakult érzések felülbírálnák.


Legalábbis így gondolom.

2022. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Engem szerintem alapvetően nem zavarna (nem tudok róla, hogy lettem volna már közelebbi kapcsolatban művegtagos emberrel, úgyhogy biztosan nem tudhatom). De valóban az a vonzó, ha valaki tud viccelni akar a saját állapotával is. Az összes férfinak akibe eddig szerelmes voltam, volt egy nagyon fekete, önironikus humora.
2022. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!