Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 év körüli hölgyek közt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 év körüli hölgyek közt mennyire gyakori vágy egy fiatal sráccal való kaland?

Figyelt kérdés
2022. febr. 7. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
48 vagyok és egy 24 éves fiú a szeretőm, jobb mint bármelyik eddigi férfi akivel valaha együtt voltam. Nem keresek új kalandot, úgyhogy emiatt ne írjatok!
2022. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakori!
2022. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, én 44 vagyok és buknak rám a huszonévesek.Volt már kalandom 24 évessel😉😊 iszonyatosan sokáig birta többször elélveztem.Jelenleg egy 31 éves pasival talalkoztam egyelőre idő hiányában nem jött még össze a szex de sort kerítünk rá😃
2022. febr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

39 éves vagyok, tavaly nyár végén alakult ki egy eleinte munka, majd baráti és a végén szexuális kapcsolatom egy 18 éves fiúval.

Nem vonzódtam soha a fiatalabb korosztályhoz és ez a kapcsolat sem tartott pár hónapnál tovább, de nem mondhatom hogy magbántam volna. Jót tett az önbizalmamnak :)


Nem kérek privátot!!!

2022. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell ábrándítsalak de ritka... A többségnek a vele egykorú, kicsit idősebb, vagy fejben legalább annyira érett Férfi jön be.

Ettől még van olyan nő aki az 50-es pasikra bukik, meg olyan is aki a fiatal "csődörökre", de NEM ez az általános.

2022. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most már ugyan 30 vagyok szóval annyira talán nem szembetűnő de megtalálnak az 50 évesek vagy azon túliak is. Nem ritka az sem hogy az egyik gyereke hasonló korú mint én. Van köztük csinos is aki letagadhatna 10-20 évet is. Sokkal beszélgettem az a problémájuk a saját korosztályukkal hogy nyavajgó elhízott kopaszodó faszikkal nem akarnak szexelni. Ezt ők mondták nem én. 30/F
2022. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!