Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan nők akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők akik szeretik ha férfi még egy kicsit tapasztalatlan?

Figyelt kérdés

Személy szerint én még nem voltam olyan sok nővel és kíváncsi vagyok hogy van olyan akinek ez be-e jön.

19F



2022. aug. 21. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Valahol igen, valahol nem.

Pl szűz - off.


A tapasztalat minősége, mennyisége nem attól függ hány nővel voltál. Hanem mennyi időt, energiát adtál bele szexbe és megismerted-e az alapokat s azokon felül hogyan teljesítesz.


A kiforratlan tapasztalatlanokkal az a bajom, hogy bennük nem olyan letisztult, hogy miket is szeretnek igazán, avagy mit szeretnének.


4 exemnek pl olyan semmilyen unalmas szexuális életük volt, hogy szinte mindenbe én avattam be őket vagy kipróbáltuk s eldőlt pl nem kedveli, ha kikötözik vagy nem tud domináns lenni ahogy szeretném.


Azaz az én beállítottságomnak nem felel meg, amire szükségem lenne a kiteljesüléshez.

2022. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem teljesen rendben van a tapasztalatlanság. Még azt sem mondanám hogy szüzesség hátrány.

Ha jó partnert találsz akkor megérti a helyzeted. Persze lehet nem lesz olyan hűde tökéletes vele az első alkalom, de egy jó kapcsolatban úgy is az a lényeg hogy megismerd a partnered és tudjátok egymásról kinek hogy jó. Szóval leginkább az a tapasztalat számít amit azzal az egy választott emberrel szereztél

2022. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Én nem. Egyszer voltam szűz pasival, soha többet.
2022. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy akartam érteni hogy szűz, csak mondjuk eddig 3 lánnyal van tapasztalata és nagyon tudott velük fejlődni.
2022. szept. 7. 23:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozgatni a kommentelőket... Attól a tény az tény marad.
2022. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!