Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már hogy szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már hogy szex közben a pasitoknak szóltatok hogy nem jó, hagyja abba de ő folytatta?

Figyelt kérdés
Olyan esetre gondolok amikor először mindketten akartátok de aztán mondjuk bizonyos póz fájt vagy túl mélyre nyomta...

2022. aug. 20. 22:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hogy tanulhassunk belőle. Ki lenne képes arra kiverni hogy rossz volt a csajnak???

más:

Bár én szex közben mindig ott vagyok mentálisan, teljesen kontrollálom magam ami kicsit gond is mert még sosem volt olyan hogy belefeledkeztem volna és teljesen kiszakadok a valóságból.

2022. aug. 20. 23:12
 12/16 anonim ***** válasza:
28%

#10 Igen!


Tán már ezt is sajnáljátok tőlünk?! xD

2022. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
#12 ha az eszeddel nem is, a humoroddal és az őszinteségeddel még hódíthatsz.
2022. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem volt ilyen szerencsére, minden eddigi partnerem figyelmes volt, és nem akart megerőszakolni.
2022. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nagyon durva. Ez erőszak.


Igen, volt, hogy nem volt jó (fájt, mert előtte pár órával már szexeltünk hosszan és szét lettem b.szva)

szóltam neki és abbahagytuk. Btw én voltam felül.


De volt, hogy valami nem jó (pl egy póz vagy fáj - a pasimnak nagyon nagyon nagy) de ilyenkor leáll, vagy pózt váltunk, megkérdezi mit szeretnék. Fordítva is így van. Így nagyon jó szokott lenni minden alkalom.

2022. aug. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%
Volt ilyen sajnos. (Nem kérek privátot)
2022. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!